Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ha vasat szedek mikortól...

Ha vasat szedek mikortól érezhető a hatása?

Figyelt kérdés

Nagyon alacsony a vasam a vérvétel eredménye szerint. El is kezdtem vasat szedni, c vitaminnal meg b12vel. Most lesz 4. napja hogy szedem.

Mikortól rendeződik?

Az a helyzet hogy állandóan fáradt vagyok.

Szedek magnéziumot is.

1 hónap múlva menjek megint vérvetelre hogy alakult e?

A magnézium szinten is határon volt.


2016. okt. 16. 08:48
 1/4 anonim ***** válasza:
Attól függ milyenek az értékek. Nem csak a vas, legfőképpen a hemiglobin érték. Ha nagyon rossz akkor telik egy kis időbe de egyre jobb lesz!
2016. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
*hemoglobin
2016. okt. 16. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 homo ludensz ***** válasza:

Amikor visszavitted a dokinak a leletet és láttátok hogy alacsony a vasad bizonyára írt fel olyan tablettát ami megemeli a szintet. Azt is meg mondta gondolom hogy mikor menj beutalóért egy újabb laborvizsgálatra. Akkor kell majd egy újabb vérvételre menned.

Meg szokott egy-egy kritikus érték jelölve a leleten és az is hogy ettől-eddig elfogadható.A beutalón meg rajta van hogy mire vagy mikre kíváncsi a beküldő orvos.

2016. okt. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy nem vittem meg vissza, mert 90%-ba egyedül vagyok a gyerekekkel és oda nem.szivesen viszem őket. Hiába kérem időpontot a dokitól akkor is ha bemennék húzgálnák a szájukat a többiek.

Na meg lassan 9 hetes leszek és ezért fontos a vasam meg a magnéziumom mert mindkét gyerek leszivta teljesen olyan 20. Hétre.

De most mar alacsonnyal indultam sajnos.

Ahogy lenne valaki hogy vissza vigyem a dokinak mennék de apa feszt dolgozik mamáék meg zárókat csinálnak és túlóráznak. Anyósom meg fekvőbeteg.

2016. okt. 16. 12:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!