Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szerintettek hánytassam magam?

Szerintettek hánytassam magam?

Figyelt kérdés
Dél óta rosszul vagyok ebéd után jött elő a dolog most is fáj azóta a fejem illetve kicsit érezhetően hányingerem is van ,étvágytalansággal kisérve ezek ,ha lefekszem elmulanak...
2016. okt. 24. 22:26
 1/5 anonim ***** válasza:
Ne tedd.
2016. okt. 24. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha az ember beteg, nem hánytatni szokta magát, hanem elmegy orvoshoz.
2016. okt. 24. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ne. Ha felfele akart volna kijönni, már kijött volna. Ha az ebéd okozta, az már rég a beleidben van. Majd ha a szervezeted úgy gondolja, hogy meg akar tőle szabadulni, akkor lesz egy kis hasmarsod.
2016. okt. 25. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

most biztos lepontoznak, de szerintem probald meg

en egyszer olyan 7 fel8 fele vacsoraztam halat meg salatat


este mar rosszul voltam es vmikor hajnali 3-4 ora fele kelltem fel mert addig keptelen voltam elaludni csak forgolodtam, kuzdottem, iszonyat fejfajasom volt meg emelyegtem


ledugtam az ujjam es elajultam mikor lattam, hogy a salata maradek ott zoldellik a klotyiban...tudom undi, de megneztem mert kivancsi voltam...a tobbi dolgot nem ismertem fel, de a zold salilevel az tutti ott volt...pedig a salatat elvileg konnyen emeszti az ember de a hallal nem stimmelt minden es ettol az egesz vacsit a gyomrom nem birta feldolgozni es csak gyotrodtem miatta...

2016. okt. 25. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Mindenképp, libatollal csiklandozd meg a torkod és már jön is a cucc. Ha szerencséd van, még találsz benne újrahasznosítható dolgokat.
2016. dec. 22. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!