Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szivfájdalom, mi lehet,...

Szivfájdalom, mi lehet, hivjak mentőt?

Figyelt kérdés

a bal oldalamon mellkasi fájdalom, tompa, nyomó, sajgó érzés, kicsit a bal karom is fáradt,gyenge, álmomból felkelve eléggé megijedtem hogy vajon mi bajom van, holnap menjek orvoshoz, vagy már most hivjak mentőt?

19F



2016. okt. 25. 23:48
 1/7 A kérdező kommentje:
kb 2-3 órája tart, de nem hittem volna hogy ilyen komoly lesz
2016. okt. 26. 00:01
 2/7 anonim válasza:
Ha a karod zsibbad es fel ora "nyugalmi allapot" utan sem csokkentek a tunetek hivj orvost. Ha ugy erzed nincs is nagy baj es esetleg az felmerulne benned hogy kinevetnek majd ha kijonnek es nincs semmi bajod ne felj ettol nem fognak... (sajat tapasztalatbol irom ezt) ne habozz... jibb felni mint megijedni
2016. okt. 26. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
nem zsibbad csak kicsit gyengébbnek érzem a jobb karomnál, nyugalmi állapot alatt azt érted hogy lefekszem vagy ülök mozdulatlanul?
2016. okt. 26. 00:04
 4/7 anonim válasza:
2-3 oraja ? Akkor azonnal orvos vagy mento !! Ne ess pabikba nem azert irom mert tudom h akkor most nagy a baj de ez nem egy normalis dolog. Jobb ha egy orvos latja.
2016. okt. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
Igen azt ertem. Magyarul nem csinalsz semmi megeroltetot vagy olyat amitol magasabb lehet a vernyomasod. Ha nem is zsobbad a karod en akkor is hivnam a mentoket elmondod a telefonba hogy mik a panaszok jobb esetbe megkerdeznek mindent es ha ugy latjak akkor kimennek ( anyukam 2 hete tudoemboliat kapott es o eljatszotta azt hogy egesz nap nem hivott orvost mert azt gondolta majd jobban lesz azota mindenkinek mondom hogy nem szabad habozni !
2016. okt. 26. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:

végül nem mentőkez hivtam hanem bementünk a sürgősségire, 3-4óra várakozás után kiderült, hogy semmi bajom, és hogy egy olyan baktérium van a vérképben aminek nem kéne, azt mondta az orvos, ha súlyosbodik akkor menjek háziorvoshoz

köszi a választ, még sosem voltam komolyabb bajom, igy eleinte nem tudtam mi van, aztán eléggé beparáztam, de mostmár ha hasonló van gondolkodás nélkül orvos:)

mégegyszer köszi:) jó egészséget neked.)

2016. okt. 26. 12:48
 7/7 anonim válasza:
Örülök hogy nincs komolyabb baj. Bocsi ha radijesztettem ezzel az egybol mentoket hivs dologgal de a csaladom sokszor volt olyan helszetben hogy azonnal mento kellett volna, nem hivtuk es komoly baj lett belole.... koszonom szepen en is hasonlokat kivanok neked :)
2016. nov. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!