Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Miért van a koponyámon,...

Miért van a koponyámon, ahonnan a hajam is indul egy kis bemélyedés? Mintha eddig nem lett volna ott.

Figyelt kérdés

és már évek óta van hogy 1 nap többször is minkét szememre homályosan látok de egyébként szemüveges vagyok.

Most voltam vérvizsgálaton..nem mutatott ki semmi eltérést..

Válaszokat előre is köszönöm.


2016. nov. 3. 19:03
 1/8 anonim ***** válasza:
Én mondtam neked tavaly is, hogy a fapados repjegyet nem Pápuára kellett volna megvásárolnod...
2016. nov. 3. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
már ne haragudjál de azt se tudom ki vagy...Oltogatásból nem kérek..
2016. nov. 3. 20:02
 3/8 anonim ***** válasza:
Menj szemészetre, oda nem kell beutaló. Ha a műszerekkel nem lát semmit, akkor faggathatod, milyen vizsgálatra menjél még.
2016. nov. 3. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod!:)
2016. nov. 4. 10:38
 5/8 anonim ***** válasza:
Elnézést, hogy nem vagy vevő a humoromra. Poénnak szántam, nem oltogatásnak. Gondoltam, feldobom a napod. Bocsi, ha nem sikerül. Egyes voltam.
2016. nov. 4. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

ez a baj az írással,nem jön át a hangsúly meg ilyenek :)

nem gond :) vicces..csak megijedtem,hogy valami bajom van ezért most kicsit stresszes vagyok.

2016. nov. 4. 21:43
 7/8 anonim ***** válasza:
Bocsi, én meg lehet, hogy olyankor poénkodtam, amikor nem kellett volna. Egyébként az általad írt bemélyedés pontosan hogyan néz ki? Mi az ijesztő benne? Tehát mi szokatlan, ami gyanúra ad okot? Hosszú árkos bemélyedés? Vagy repedezett? Fájdalmas? Mit lehet erről tudni? Nem tudok sajnos érdememben hozzászólni, de szurkolok neked, hogy rendben legyen az egészséged!
2016. nov. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
hát egy helyen van egy hosszú bemélyedés (igen,ilyen árokszerű) de csak itt a másik oldalon nem.És nem fáj :)
2016. nov. 5. 19:44

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!