Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Normális ha elkezdek gondolkod...

Normális ha elkezdek gondolkodni megfájdul a fejem?

Figyelt kérdés

kb. már 3 éve nem írtam házit és nem tanultam. és mostanában ha elkezdek pl. matekon gondolkozni meg fájdul a fejem.de ez már 2 hete így van.és csak akkor fáj ha tanulok.

15/L


2010. ápr. 27. 21:16
 1/5 anonim ***** válasza:
csak bebeszéled magadnak, mert lusta vagy tanulni...ha nem megy a koncentrálás, akkor egyél szőlőcukrot és igyál sok vizet
2010. ápr. 27. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Csak akkor fáj ha tanulsz? Persze mert nem akarsz tanulni...
2010. ápr. 27. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

de nem úgy van hogy valaki azt mondja hogy "menj és tanulj"

hanem én magamtól megyek.szóval nem kénysezrítenek vagy ilyesmi.

és csak akkor

2010. ápr. 27. 21:25
 4/5 anonim válasza:
Lehetséges hogy a szemeddel lehet probléma, hogy gyenge és ezért erőltetned kell amikor tanulsz amitől megfájdulhat a fejed. Ha szemüveges vagy lehet már gyenge stb.. Nekem is gyenge a szemem és tapasztalatból tudom ezeket. Egy szemészeti vizsgálat nem ártana neked sztem.
2010. ápr. 27. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én is így vagyok vele, saját tapasztalatból mondhatom hogy a válaszok amiket kaptál itt egyik sem a valóságot mutatja...



ez azért van mert az agyad más dolgokhoz szokott és ezért eltér a gondolkodásod a tanulástól ezért fájdul meg a fejed.....


Folyamatosan adagold a tananyagot akkor is hogy ha megfájdul a fejed.

És lásd később a dolgok egyszerűbbek lesznek.

2013. márc. 18. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!