Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány évesnek érzed magad?

Hány évesnek érzed magad?

Figyelt kérdés
A válaszodban írd meg azt is,hogy mennyi vagy :D
2016. nov. 6. 02:01
1 2
 1/14 anonim válasza:
Miért érdekel ez?:))
2016. nov. 6. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Miért ne? :D Csak kíváncsi vagyok,ki hogy érzi.
2016. nov. 6. 02:12
 3/14 anonim válasza:
Hát őszintén ,én 24 vagyok de a barátaim szerint még nagyon gyerekcipőben járók :)) .De így érzem én is amúgy kb 16 -nak érzem magam .De jó is lenne ....
2016. nov. 6. 02:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
23-nak, 17 vagyok...
2016. nov. 6. 02:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Néha 22-23-nak, néha 18-19-nek. 20 leszek karácsony után.
2016. nov. 6. 03:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

Először te írd meg talán! Egyébként ez változik kicsit és szituációfüggő is.


"Kegyetlen123 nevű felhasználó válasza:


Írd be a google-ba,hogy pain olympics.Meg töltsd le a gépedre a tor browser-t!!! Én azokon szoktam kiélni magam :D Onnan aztán vehetsz tippeket: a fszodba verhetsz szögeket,vagdoshatod,a mellbimbódba bszkodhatsz tűket,ahh :D

A válasz 100%-ban hasznosnak tűnik.

# 4/7 Időpont ma 00:05" forrás: http://www.gyakorikerdesek.hu/szexualitas__egyeb-kerdesek__8..

2016. nov. 6. 03:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 A kérdező kommentje:
6# Ez most mire volt jó? :D
2016. nov. 6. 03:43
 8/14 anonim ***** válasza:

Reggelente 18 évesnek érzem magam. Aztán elmegyek dolgozni, munka után család, gyerekek, házimunka, este 10-kor 120 évesnek érzem magam.

A valóságban 32N

2016. nov. 6. 03:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

25-nek érzem magam.

38/N

2016. nov. 6. 06:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

14/L, de sokkal többnek érzem magam néha...

Például mikor suliban valami nem egyértelmű vagy nem sok ember által tudott kérdést tesz fel egy tanár, válaszolok rá, a többiek meg csak néznek hogy én hogy a fra ncba tudok ilyeneket XD

Meg egész jól megvagyok a konyhában,sokszor én szoktam teljes mértékben megfőzni a vacsorát, ismerek korombelieket akik pedig undorodva nyúlnak hozzá a liszthez (szó szerint)...

Meg már nem egyen tippelték félre a koromat sem, pl amikor elmentem személyit csináltatni, odaadtam az irataimat és megkérdezték hogy esetleg jogosítványt tudok e adni :D

Meg olyan is volt hogy táborban voltam, vegyes korosztály, és voltak középiskolás segítők, ugye a kötelező önkénteskedést lebonyolítva, és egy gyerek tőlem kérdezgette, hogy elnézééést, kimehetek most telefonálnii? Meg ilyesmik, azt hitte segítő vagyok én is... :P

Pedig nem is sminkelem magam :/

2016. nov. 6. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!