Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hány évesnek érzed magad?

Hány évesnek érzed magad?

Figyelt kérdés
A válaszodban írd meg azt is,hogy mennyi vagy :D
2016. nov. 6. 02:01
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

40-nek.

45F

Úgy látszik megelőztem a koromat.

2016. nov. 6. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Barátaim azt mondják, hogy olyan gyerekes tudok lenni, mint egy ovis, 19 évesen 14nek néztek, még most is 22 évesen 16nál többre nem saccolnak pedig fiú vagyok, nő a szakállam meg minden, mind1 XD Én magamat érettebbnek érzem mint 22, olyan 25-26 évesnek, de néha tényleg gyerekes vagyok, olyankor olyan 16-7 évesnek.
2016. nov. 9. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim válasza:

Ez nagyban összefügg a lelki állapottal. Meg a jelenlegi kimerultseggel is persze. Ha az ember fel kel kipihenten, akkor lehet, hogy 20 evesnek érzi magát (felnőttek esetében) de olyan is van, hogy egy 70 eves mamanak érzi magat.

Én nagyon sokszor érzem magam vagy negyven évesnek, véleményem szerint ez a korommal is jár, másrészt a multban tortent esemenyek is nagyban kozbe játszanak. A jelenlegi korom 15 év.

2016. nov. 9. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Én is 15 vagyok :) Itt mindenki idősebbnek érzi magát? :D
2016. nov. 9. 13:33
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!