Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ez lehet vakbélgyulladás?...

Ez lehet vakbélgyulladás? Feszül jobb oldalt az alhas, olyan mitha súlyokat raktak volna bele.

Figyelt kérdés

Két napja tart. Nem fáj, nem szúr, dr valami iszonyat kellemetlen szerintem meg sem tudom fogalmazni.

Olyan mintha súlyokat raktak volna bele, mintha az embernek izomláza lenne. Nehéz egyenesen megtartanom magam.

Nem tudom mitől lehet, nyilván elsőre vakbélre gyanakszok, de nem fáj, csak ez amit írtam, hogy feszül nehéz.

Az oldalamban is érzem ezt az érzést, onnan indult egyik pillanatról a másikra mikor már aludtam volna tegnapelőtt.


Nagyon be tudok pánikolni és ez bizonyára rátesz egy lapáttal. Nagyon félek orvoshoz is menni, mert egyedül vagyok fenn Pesten és ha kórházba küldenek azt egyedül nem bírom ki....

20/L



2016. nov. 9. 03:52
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:

Nem esedékes a mensid?

Vakbélgyulladásnál konkrétan ordít,akinek alacsony a fájdalomküszöbe,meg lázzal is jár.

2016. nov. 9. 04:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:

Nem majd hó elején.


Az még egy tény, hogy pár napja nincs rendes székletem máskor naponta többször van, most alig volt kétszer 3-4 nap alatt. Kicsit olyan is mintha fel akarnának robbanni a beleim.


Nagyon kedves tőled, hogy így hajnalok hajnalán válaszoltál!!

2016. nov. 9. 04:32
 3/12 anonim ***** válasza:

Ó,nem alszom rég.

Ó,a gáztol nem lehet?

Gondold át,miket ettél? Ittál-e szénsavasat?

2016. nov. 9. 04:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
90%

A legelső hülyeséget mond. Konkrétan nem mindegyik ordít, és nem is jár mindegyik lázzal. Súlyosságtól függ. Ultrahang.

Lehet, hogy most "nem bírod ki" bár ez hülyeség, de akkor is jobb lenne, mint utolsó pillanatban amikor sokkal nagyobb lesz a baj, na akkor majd pisloghatsz.

Nem kéne a fejed a homokba dugni, ha menni kell, hát menni kell kész, nincs mese.

2016. nov. 9. 05:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

Na és az se biztos, hogy műtét, mert lehet csak kapsz rá valamilyen bogyót (van ilyen gyenge esetben), és befektetnek megfigyelésre 1-2 napot, de lehet még ez se lesz. Amúgy az se biztos, hogy ez van, az is lehet, hogy nem ettél rostdúsat és valami benne ragadt a beleidben. Bocs, de találgatni nem fogunk. Menj orvoshoz, ki fogja deríteni, ha vakbélgyanús.

Én a helyedben egyáltalán nem késlekednék!

2016. nov. 9. 05:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
Lehet a beleid fájnak, mivel nincs rendesen székleted, de azért menj el a háziorvoshoz, megtapogatja a hasad és ha kell elküld hasi ultrahangra, vérvételre.
2016. nov. 9. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Nálam kismedencei gyulladás okozta ezeket a tüneteket.
2016. nov. 9. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Nem tudom nincs ide bejelentett lakcímem, hova lehet menni?


A nem bírom ki része... A nyáron 3 napig negyven fokos lázam volt nem mentem le, ment a hasam kiszáradtam, az ügyeletes orvos nem foglalkozott velem, végül a mentő vitt be, vakbélre gyanakodtak mert elviselhetetlen fájdalma voltak. Olyan szinten bepánikoltam egyedül, hogy meg fognak műteni, senki sem foglalkozott velem, úgy hogy egyedül sírva alig tudtam felülni mászkáltam ki az infúziós állvánnyal wcre egész éjjel, hiába kértem segítséget.... Benn tartottak, kiderült, hogy bélhurut. Mire anyáék másnap felértek már négy napja nem aludtam de tényleg egy percet se, félrebeszéltem, kórházfóbiám van, pánikbeteg vagyok, szorongok, minden ami létezik, és nem maradhatott benn velem éjjelre hogy el merjek aludni. Aznap éjjel idegösszeroppanást kaptam, utána pszichiátriara kerültem két hétre, gyógyszerekkel altattak, azóta pedig ellenőrizve vagyok, de nem leszek egy gyógyszeripari kísérleti alany. Szóval ezért nem bírom ki....

2016. nov. 9. 12:19
 9/12 A kérdező kommentje:
Voltam orvosnál nem küldött be a kórházba, azt mondta ha elviselhetetlenül fáj hívjak éjjel ügyeletet. Reggel meg vigyek be vizeletet és menjek el vérvételre.
2016. nov. 9. 16:40
 10/12 anonim ***** válasza:
Ne legyen igazam, de kezdődő Krohn-betegségre gyanakszom.
2016. nov. 10. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!