Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Lehetséges hogy agydaganatom van?

Lehetséges hogy agydaganatom van?

Figyelt kérdés

Már napok óta fáj a fejem. Nem az egész hanem vagy oldalt vagy a fejem alján és sokszor feledékeny vagyok. Igaz, hogy mindig is az voltam de most mintha rosszabb lenne. Elolvastam hogy mik az agydaganat tünetei és nagyon bepánikoltam. Lehajlásnál rosszabb kicsit viszont nekem inkább este jelentkezik a fejfájás nem reggel. Mit csináljak?

15l



2016. nov. 12. 23:59
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Menj el orvoshoz, ha ez megnyugtat. Számtalan egyéb ok is lehet mögötte, vérnyomásproblémák, stressz, hormonális dolgok, látásromlás, túl kevés víz/folyadék fogyasztása, meg még 1000 más, nem kell mindjárt a legrosszabbra gondolni.:-)
2016. nov. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Nem kell rögtön a legrosszabbra gondolni, nagyon sok embernek fáj a feje és még sincs agydaganata. Nekem 9 éves koromban kezdte, amikor beindult a kamaszodás, a hormonok okozták. Most 26 évesen is szenvedek vele, méregerős gyógyszereket kéne szednem, mert különben létezni nem bírnék a fejfájástól. Konkrétan a fejemet sem tudtam mozgatni a gyógyszerek előtt, attól olyan erős fájdalmam volt, ha le kellett hajolni valamiért, akkor meg majd' elsírtam magam.

**storytime over**


Ha ez aggaszt Téged, akkor mindenképp érdemes kizárni a daganatot. A szemész tud szemnyomást nézni, ha az emelkedett, akkor érdemes aggódni. Nem tudom, hogy minden esetben van-e ilyen tünete a daganatnak, de ez már elég jól kizárja. Egy vérvétel sem árthat.


De egyébként lehet Nálad is migrén (nem feltétlen rohamokban támad a drága, ez tapasztalat), tenziós fejfájás, de ha a lehajlástól rosszabb, akkor én az alacsony vérnyomást sem zárnám ki.


Fel a fejjel, 1000+1 kevésbé komoly oka lehet! :)

2016. nov. 13. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:
Akarok is orvoshoz menni, csak az a baj hogy hipohondria szerű vagyok és mostanság voltam orvosnál ilyesmi miatt és anya csak úgy nem vinne el orvoshoz.. Meg akartam nyugodni mert eléggé beparáztam
2016. nov. 13. 00:13
 4/12 A kérdező kommentje:
Megnéztük a vérnyomásomat és minden rendben vele
2016. nov. 13. 00:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Esetleg nem fog megjönni pár napon belül/nem tart épp a menzeszed? Az is lehet még.
2016. nov. 13. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nekem még csak egyszer jött meg és elég rendszertelen szóval nem hiszem hogy erről lenne szó
2016. nov. 13. 00:30
 7/12 anonim ***** válasza:
A vérnyomást nem csak egyszer kell mérni, akkor lehet, hogy épp normális volt, de lehet a következő pillanatban már alacsony. Lehet frontérzékenység is
2016. nov. 13. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
89%

Ez nem daganat.

Ez stressz és hipochondria.

2016. nov. 13. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
34%
Látom te is a média áldozata vagy... Cicám, az agydaganat az esetek kb. 70%-ában epilepsziás rohammal kezdődik. De mivel ott van még a maradék harmic százalék, elárulom neked, hogy a daganat okozta fejfájást szinte minden esetben múlhatatlan hányinger kíséri, a szédülés, és az ájulás sem ritka. Nem kell egy szimpla fejfájásba ilyen f...ságokat rögtön belelátni. Szellőztess ki, igyál több vizet, aludj tőbbet, mozogj(ennek hiánya is okozhatja), kerüld a stresszt és pikk-pakk rendbe jössz. Egyébként hogy "megnyugtassalak" (és nem ijesztgetésnek szánom) vannak fejfájással járó betegségek, amelyek sokkal hamarabb megölnek mint a rák. Azoktól nem félsz?
2016. nov. 13. 02:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:

Nekem sajnos nemrég az volt. leírom a tüneteimet


Fejfájás.de durva.még éjszaka is felkeltem miatta.


Zavart viselkedés. pl mikor egyszer éjszaka felkeltem a fejfájás miatt kínomban kivittem a takarómat a konyhába. máig nem nem értem miért....de hogy a daganat miatt volt az tuti.


Hányinger/hányás. igazából ez nem volt annyira durva. kb kétszer jelentkezett míg orvoshoz fordultam.


egyensúlyzavar.


látászavar.ha ránéztem valami egyenes dologra pl egy oszlopra görbeséget láttam benne.


Jobb oldali ügyetlenség. sántítottam a jobb lábamra illetve nem tudtam írni/enni a jobb kezemmel.


1 hónapja sikeresen megműtöttek.(pedig az egyik kórházban leírtak.) azóta jól vagyok.nincs panasz.

2016. nov. 25. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!