Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit lehet csinálnj a fülzúgással?

Mit lehet csinálnj a fülzúgással?

Figyelt kérdés

Az orvosom írt ki nekem Betagent, de nem javult tőle. A hallásom elvileg tökéletes, de a bal fülemben (néha a jobban is) vékony sípolást hallok mindig, amikor csönd van, máskor elnyomják a külső hangok. Se a gyógyszer, se a parafin olaj nem vált be.

Pesten azt mondták, hogy a vérnyomástól nem lehet, mert akkor nem folyamatos vèkony lenne, hanem ütemes. Ott még mondták, hogy lehet hogy érszűkület.

Mit tudok tenni? Én érszűkületben sem hiszek.


2016. nov. 13. 23:15
 1/4 acelsziv ***** válasza:
érszűkület, de akár meszesedés is lehet. Nekem most múlik attól, amit használok és enyhe meszesedés volt.
2016. nov. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
És megkérdezhetem, mit használsz?
2016. nov. 14. 02:11
 3/4 A kérdező kommentje:
Nekem vénásat mondtak pesten.
2016. nov. 14. 02:12
 4/4 anonim ***** válasza:
A fülzúgásnak agyi oka is lehet (vagyis a fül és az erek teljesen egészségesek ilyenkor). Ebben az esetben nemigen lehet megszüntetni egyelőre.
2016. nov. 14. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!