Kezdőoldal » Egészség » Betegségek » Fülzúgással jó helyre mentem?

Fülzúgással jó helyre mentem?

Figyelt kérdés

Körülbelül egy hete elkezdett zúgni a bal fülem, aztán a jobb is, de a bal oldalt jobban érzem.Napközben amikor emberek között vagyok vagy másra figyelek akkor nem érzem, viszont ha itthon vagyok egyedül és pl.tanulok, vagyis csönd van körülöttem akkor nagyon zavaró.Éjszaka a legrosszabb, elég nehezen tudok elaludni tőle.

De nem tudtam hova menjek, neurológia vagy fül-orr-gégészet, mert igaz hogy a fülemből indul ki, de igazából az egész fejem zúg.És mivel fejfájós is vagyok, gondoltam rá hogy megnézem a neurógiát, de előszór a fül-orr-gégészeten akartam megnézetni a fülem, mert ha meg mégis azzal van a baj akkor nem szeretném hogy romoljon a halláson vagy bármi fülprobléma legyen, mert az nem visszafordítható.

Szóval kértem időpontot, mára kaptam is és megnézte mindkét fülemet mindenféle módszerrel.Azt mondta, jó a hallásom és nem talált problémát, de felírt egy gyógyszert ami elvileg javítja a fül belső hallójárataiban a keringést, ezt elvileg egy hónapig kell szedni.

Viszon nem vagyok gyógyszer párti, és nem szeretném mérgezni magam, ha mégsem a fülemmel van a baj.

Szerdán kell visszamennem egy alaposabb fülvizsgálatra, várjak az eredményig a gyógyszerrel? Mert tényleg nem akarom feleslegesen elkezdeni, ha esetleg nincs baja a fülemnek.

Egyébként most hogy megpiszkálta azokkal a szerekkel a fülemet csak rosszabb lett, a bal most sokkal erősebben zúg, szóval lehet hogy mégis ott van a hiba.

De jó helyre mentem? Jobb lett volna a neurológián kezdeni?



2016. ápr. 25. 16:36
 1/1 Salx Narval ***** válasza:
Nem olyan veszélyes az a gyógyszer amit kaptál, általában egy enyhe értágítót írnak fel ilyenkor, hogy javuljon a keringés. Szerintem jó helyre mentél én is itt kezdtem volna, ha csak mást nem tanácsol a háziorvosom. Szerdáig nyugodtan várhatsz a gyógyszerrel 2 nap nem oszt, nem szoroz, aztán majd megmondják, hogy kell e szedned, vagy mást írnak fel.
2016. ápr. 26. 04:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!