Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Bal oldalamon, mell és hónalj...

Bal oldalamon, mell és hónalj találkozásánál nyomásra fáj, illetve belesugárzik a hónaljamba, kezembe, különféle mozgás esetén. Ma reggel rettenetesen fájt, amúgy már egy hete érzem. Mi lehet ez?

Figyelt kérdés
Nem rémlik, hogy meghúztam volna, főleg nem tegnap, ami a mai fájdalmat indokolná. Valami mirigy gond lehet? Egész héten 12 órázom, így max. ügyeletre tudnék elmenni ezzel, szerintetek elhajtanak onnan? Amúgy már egy hete fájogat, de lehet régebben, nem emlékszem pontosan, de ma valami szörnyű volt. Ha megtámasztom magam, vagy felemelem a kezem, köhögök, orrot fújok stb akkor fáj. Meg reggel cipőfűzésnél is. Nyomásra fáj a mellizmom (?), elég erőteljesen, de pl a hónaljamban nem érzek semmit nyomásra.
2016. nov. 15. 09:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Valoszinuleg nyirokcsomo gyulladas.

Ferfi vagy no vagy?

En no, kb. 2 honapja faj nekem is a honalj es mell talalkozasanal az a "husos" resz, voltam mell uh-n, azt mondtak reaktiv nyirokcsomo. En ki is tudom tapintani, kis gob, faj is, ha megnyomom, de ha nem nyomom, akkor is erzem, nekem is kisugarozodik a fajdalom a mellembe is...

jo lenne, ha elmulna.


Surgossegin valoszinuleg nem fognak veled foglalkozni, mell uh-t tudnam javasolni. Irj, hogy mi volt.

2016. nov. 16. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ugyanez van most nekem :O
2022. szept. 20. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!