Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ugye nem a gyogyszerektol...

Ugye nem a gyogyszerektol lett hasmenesem?

Figyelt kérdés
Fáj a fogam és pár napja napi 2 fájdalomcsillapítót szedek, de ez attól függ..volt amikor egyet se kellett bevennem. Ha nagyon elviselhetetlenul fáj akkor Cataflam, ha jobban bírom akkor Algopyrin. Napi két szem gyógyszer az mennyire káros? Nem vagyok a gyógyszerek híve de ezt most nehezen bírom. És ma hasmenesem is lett, lehet köze a fájdalomcsillapítók hoz? Nyilván kevesebbet is bírok enni , mint általában de azért igyekszem nem éhen lenni egész nap viszont, ha gyogyszert veszek be azt éves előtt. (A cataflamot alapból úgy írja, hogy akkor kell) . + Mostanában néha bedobban a szívem,de ez a téma szerintem már végképp nem ide tartozik. Elég ideges vagyok a fogaim miatt és a fogorvostol is félek szóval ez mar a stressz szerintem. Van már idopontom, jovohet szerdára szóval még egy hétig kell birnom .
2016. nov. 16. 13:38
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!