Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mi lehet a szívemmel? Nagyon...

Mi lehet a szívemmel? Nagyon megvagyok ijedve.

Figyelt kérdés
Napok óta néha azt érzem, hogy össze-vissza ver. Sokszor bedobban. Ha egyszer megérzem akkor utána elkezdek erre figyelni és sokkal rosszabb lesz, tegnap délután elfoglaltam magam és, ahogy nem erre figyeltem nem is éreztem. Iszonyatosan stresszes vagyok, pánikbeteg is, de eddig ilyen még nem volt. Maximum pánikroham közben a gyors szívverés, de ennyi... Viszont az tény, hogy most elég idegeskedős időszakomat élem és úgy hallottam ez a leggyakoribb magyarázat rá, de mégis félek, hogy egyik pillanatban csak úgy megáll a szívem vagy nem tudom. Aludni is kevesebbet tudtam mostanában, szintén az idegesség miatt így gyakran szédelgek is az álmosságtól.
2016. nov. 18. 14:08
 1/4 A kérdező kommentje:
A fogam is megfájdult a hétvégén, azóta van az, hogy még kevesebbet tudok aludni a fogfájástól és nagyon ideges is vagyok miatta és azóta érzem ezt, hogy össze vissza ver a szívem. Félek, hogy esetleg a fogamról valami betegség?! Lyukas fog és begyulladt. Fogorvoshoz van időpontom, de csak 1 hét múlva megyek.
2016. nov. 18. 14:28
 2/4 A kérdező kommentje:

Ajj már egyre jobban megvagyok ijedve, hogy lehet szívizomgyulladás vagy ilyesmi is... Tegnap pl. eléggé szédültem, fájt a fejem meg rossz volt a közérzetem, de betudtam a kevés alvásnak meg az volt a furcsa, hogy ahogy írtam amikor eltereltem a figyelmem ezek elmúltak.

Senki nem vesz már komolyan (sokszor én se magam), mert hipochonder vagyok, de ez mondjuk most kicsit megijeszt.

2016. nov. 18. 14:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Annyit stresszelsz, hogy egyre rosszabb lesz, figyelgeted magad és beképzelsz betegségeket, kellene valami nyugtató teát innod, vagy pl MagneB6-ot szedni, de szerintem menj el a háziorvoshoz, aki megnézi a szíved és elküld EKG-ra ha kell, valamint megmondja mit szedjél.
2016. nov. 18. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy már nem merek elmenni, mert a háziorvosom is hülyének néz,hogy minden beképzelt tüntettel oda jarkalok állandóan
2016. nov. 18. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!