Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ahogy megérkezett a hideg...

Ahogy megérkezett a hideg idő, úgy repedezett ki megint a kezemen a bőr. Milyen krém segítene?

Figyelt kérdés
Évek óta fennálló probléma, sokféle krémet kipróbáltam, felnőttnek, gyereknek valót, gyógyszertárit is, vizeset és zsírosat, kifejezetten téli krémeket, de mégis rücskös, száraz, kirepedezett, vérző és fájdalmas a kezemen a bőr.
2016. nov. 18. 23:05
 1/9 anonim válasza:
Nekem ez segített: BALEA HANDKONZENTRAT. Dm-ben vettem, nem tudom ezt próbáltad-e már.
2016. nov. 18. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Körömvirág krém. Az eredeti, nem a higított.
2016. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én már több éve a bionet aktív balzsamot használom sebek gyulladások kezelésére. Ha kireped a bőr a kezemen nyomok rá egy kis balzsamot és leragasztom sebtapasszal éjszakára. Másnap reggel már általában nem fáj tudom mozgatni. Nekem a hüvelyk ujjamnál szokott csúnyán berepedni ott ahol hajlik.
2016. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Olvass utána az atópiás dermatitisznek, valószínűleg neked is ez lehet a bajod, az okát kellene megtalálni. Én három krémet váltogatok mostanában, a három nagy drogérialánc sajátmárkás ureás krémeit (nagyjából egy árban vannak és a hatásuk is egyforma); a mélyebb repedéseket pedig Bepanthennel kenem, az egy csodaszer, nagyon hamar helyrehoz mindent .
2016. nov. 18. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

[link]


Én ezt használom. Nekem most télen a talpam és a sarkam kezdett el nagyon fájni. Jól masszírozd bele a bőrödbe és lehetőleg este lefekvés előtt, hogy már semmit ne csinálj. Pár nap alatt rendbe fog jönni. De már egy kezelés könnyebbülést fog hozni.

2016. nov. 18. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Bepanthen kenőcs, nem a krém. Ez egy nagyon jó szer.
2016. nov. 19. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 hosszúhajú ***** válasza:
neutrogéna - ( norvég formulával ) így mondták régen a reklámban. az jó márka
2016. nov. 19. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Nekem is ugyanilyen, évek óta fennálló problémám van; ahogy bejön a hideg idő, kiszárad, kirepedezik a kezem (vérzik is). Ilyenkor nekem csak a NEUTROGENA norvég formulás kézkrém használ!!!!
2016. nov. 19. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek, szemezgetek.
2016. nov. 19. 22:39

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!