Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Fiatal korban mivel lehetne...

Fiatal korban mivel lehetne jelentősen javítani a hideg végtagok vérellátásán?

Figyelt kérdés
Szinte mindig rettenetesen hideg a kezem és a lábam. Vérnyomásom normális, alkatom normál/vékony, sportolok. Dohányzom is sajnos, (napi 5-6 szál), de emlékeim szerint nemdohányzó korszakomban is hidegek voltak a végtagjaim(gyakorlatilag gyerekkoromk óta), ezt a dohányzás nem fokozta tovább. Van valami étrendkiegészítő, olaj, vagy bármi, amivel ezen a problémán érdemben lehetne segíteni? 25/l
2016. nov. 30. 12:37
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem is hideg és ez semmi jelentőséggel nem bír. Semmi köze a vérnyomáshoz.

Amúgy meg nem vagy már fiatalkorú. Felnőtt vagy már.

2016. nov. 30. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem úgy értettem, hogy fiatalkorú vagyok:D Tudom, hogy felnőtt vagyok, de 25 évesen szerintem még bőven fiatalnak számítok. Azért így tettem fel a kérdést, hogy érzékeltessem, nem vagyok még abban a korban, hogy elsősorban szervi problémákból kifolyólag jelentkeznének ezek a tünetek. Lehet, hogy nincs jelentősége, de nagyon zavaró, ezért keresem rá a megoldást...
2016. nov. 30. 12:53
 3/6 anonim ***** válasza:

A dohányzás rontani fog rajta...

Amúgy sport, vibrációs gépek, kardio edzés...

2016. nov. 30. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

1. válaszoló: De, köze van az alacsony vérnyomáshoz.


kérdező: Meleg sosem lesz, viszont a cigizés rontani fog rajta, mert attól folyamatosan romlani fog a vérkeringés, mert érszűkületet okoz. Mindenhol, de főképp a végtagokban, lábujj/kézujj. Nem véletlen van, hogy sok láncdohányos idős embernek már amputálva van a lába/keze/ujja

2016. nov. 30. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

semmi köze az alacsonyvérnyomáshoz ...

Ezen nem lehet változtatni

2016. nov. 30. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
A vérnyomáshoz valóban nincs köze, de a keringéshez és a táplálkozáshoz nagyon is sok...
2016. nov. 30. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!