Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egy 14 éves csaj vagyok már...

Egy 14 éves csaj vagyok már 2. éve menstruálok és nem nagyon akar nöni a mellem 47 kg vagyok mit tegyek?

Figyelt kérdés

már az osztálytársaimnak is nagyobba melle mint az enyém:(

de csak párnak


2010. máj. 1. 16:25
 1/7 anonim ***** válasza:

Szija..


semmit nem kell tenned. De ha ennyire zavar akkor tömd ki a melltartódat...de ez nem megoldás... Hidd el szebb melleid lesznek mint bármelyik osztálytársadnak ;D

2010. máj. 1. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj nekem is 12 évesen jött meg és csak 16 koromban kezdett el nőni a cicim. Vékony vagyok most is, ahhoz képest viszont nagy a mellem. Szóval meg fog az nőni! :)


21/L

2010. máj. 1. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Pá kilót fölszedhetnél, főleg ha magas is vagy nem csoda, ha kicsik a melleid. A mell jelentős részét zsírszövet alkotja, természetesen vannak nagy mellű vékony lányok, de nekik az adottság, neked viszont javasolnék egy kis hízást, azzal is eredményt érhetsz el. Persze nem kell kövérnek lenni csak a magasságodhoz számított átlagos testsúlyod meg legyen.
2010. máj. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
köszi mindenkinek várom még a válaszokat!
2010. máj. 1. 16:59
 5/7 anonim ***** válasza:
nekem is 12 évesen jött meg, ez amúgy szerintem nem releváns a témában. 176 cm vagyok és 58 kiló, de akkor sem voltam valami csöcsi, mikor 65 kiló voltam. alkati kérdés az egész, majd nő, ha nőni akar, nekem már tuti nem fog, mert 20 éves vagyok. nyugodj meg, nem tragédia, mindig is volt pasim, és legalább tudom, hogy nem a mellemre buknak :D
2010. máj. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Persze mert neked 58 kilósan sem és 65 kilósan sem volt nagy igen az alkati... DE ő csak 47!!! kg ami elég soványka a te 65 meg 58-adhoz képest jóval!!!!!!!!!

Saját tapasztalat 48kg-os testalkatom és az 55kg-os testalkatom között a melleim nagysága a legszembetűnőbb változás :)

2010. máj. 2. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
hát semmit.ne tulajdoníts neki nagy jelentőséget sztem.
2011. okt. 29. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!