Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat jobb oldalt az...

Mitől fájhat jobb oldalt az alhasam?

Figyelt kérdés
Tompa fájdalom, mozgásra (ha felállok meg ilyesmi, erősebb egy kicsit, de teljesen elviselhető). Mégis a vakbélgyulladástól félek. Milyen más okai lehetnek? Igazából olyan érzés, mint mikor pisilnem kell és sokáig visszatartom és reggel valóban már nagyon kellett mikor kimentem, de azóta már majdnem eltelt egy fél nap.
2016. dec. 10. 17:58
 1/2 A kérdező kommentje:
Na remek, már a köldökömnél is szúr, most jön az,hogy kb minden tünetet bebeszélek majd magamnak és pszichésen jönnek. Amúgy étvágytalan is vagyok ma, de nem az amikor undorodok az ételtől vagy ilyesmi, csak nem vagyok éhes. Az elmúlt napokban vacakol a gyomrom (reflux) gondoltam amiatt van ez.
2016. dec. 10. 18:02
 2/2 anonim ***** válasza:

A leggyakoribb ok, hogy el kéne menni wc-re. Még kkor is ha nem érzel rá ingert, be tudnak akadni a gázok és okozhatnak ilyen szúró fájdalmat.

A vakbélgyulladás jellemzően úgy kezdődik, hogy az egész hasad fáj, aztán fokozatosan húzódik le a jobb alhasba egyre fokozódó fájdalommal.

Ha neked most a köldöködnél is elkezdett fájni és egyébként is a teljesen elviselhető kategóriába sorolod a fájdalmadat, akkor biztosan nem vakbélgyulladás.

Mindenesetre ha fokozódna a fájdalmat, esetleg hétfőig sem múlna el, azért menj el orvoshoz.

2016. dec. 10. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!