Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Állandóan hidegek és zsibbadta...

Állandóan hidegek és zsibbadtak a kézfejeim?

Figyelt kérdés
Mitől lehet? Megoldás? Foglalkozik ilyennel az orvos? Nem nézne furán,ha elmennék ezzel a problémával hozzá?

2016. dec. 13. 19:22
 1/4 anonim ***** válasza:
Az én háziorvosom például tuti hülyének nézne, mert sz.rik ilyen gondokkal foglalkozni. De! Ne ez tántorítson el attól, hogy megőrizd az egészséged, vagy elkerülj egy betegséget. Menj el hozzá, és legalább egy beutalót kérjél magadnak vérvételre. De előtte szedd össze a többi panaszodat is, es azokat is sorold fel neki, még ha úgy érzed, hogy nem is fontos, nem is függnek össze. A hideg végtag a vashiány jellemzője is lehet.
2016. dec. 13. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ez a rossz vérkeringés miatt van
2016. dec. 13. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Illetve köhécselni is gyakran szoktam.
2016. dec. 13. 20:13
 4/4 A kérdező kommentje:
Még azt is észrevettem,hogy elég száraz a kezemen a bőr.Erre van valamilyen krém?
2016. dec. 14. 14:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!