Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől lehet az, hogy folyton...

Mitől lehet az, hogy folyton jéghidegek a kézfejeim és a lábfejeim?

Figyelt kérdés
Remélem nem hülye kérdés, de tényleg így van.Lehet bármilyen meleg idő, a kézfejeim és a lábfejeim mindig hidegek.
2011. okt. 8. 18:59
 1/5 anonim válasza:
rossz a verkeringesed, jobb ha elmesz orvoshoz :P
2011. okt. 8. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A vérkeringéseddel vagy a pajzsmirigyeddel lehet probléma. Ebből kivizsgálás lesz.
2011. okt. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Vérkeringés lesz a bibi.

Fordulj orvoshoz!:)

2011. okt. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nem kell parázni:) Nálam is ugyanez van gyerekkorom óta. Mondjuk nyáron nem, de most, hogy bejött a rossz idő, egyből jéghideg kezem-lábam. Tök durva, mert pár napja találtam egy madárfiókát, és befogadtuk. Evés után eléggé kimerül, és szereti, ha ilyenkor kicsit kézbe van véve, hogy melegedjen. Az én kezemben viszont nem tud megmaradni, mert annyira fázik, hogy még remeg is. Elég kellemetlen, de ez van. Ja, és mivel a pajzsmirigyemet évente többször vizsgálják, tudom, hogy nem amiatt van, mert nincs vele probléma. A leletek alapján semmi bajom nincs, még egy orvos sem tudott magyarázatot adni rá, miért is van ez.
2011. okt. 8. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Nekem is hideg a kézfejem meg a lábfejem, sokszor nyáron is.

Páromat nagyon zavarja, mert mikor hozzá érek vagy a lábam teszem hozzá, rögtön felszól....

2011. okt. 8. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!