Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek, hogy ne legyek...

Mit tegyek, hogy ne legyek rosszul?

Figyelt kérdés
régen, úgy másfél évvel ezelőtt mindig rosszul voltam a vértől és egyéb orvosi dolgoktól.természetismeret órán is már rosszul lettem ettől,pedig az még nem is volt olyan durva. most ismét az emberi szervezetről tanulunk és nemsokára a keringést és a vért vesszük. mit tegyek, hogy órán ne legyek rosszul?

2016. dec. 14. 17:48
 1/1 anonim válasza:
Szia, szerintem ebben az esetben szólj a tanárnak, hogy téged irritálnak az ilyen dolgok, rosszul vagy stb... maximum menj ki óra előtt mosd meg az arcod - egyél csokit. Egy kérdésem lenne, hogy egy könyvben sincsen egy ábra sem megcsinálva úgy, hogy az felkavarja a gyerekeket! - most nálad pontosan mi a baj? A tudat? - ha igen , azt csak magadban tudod sajnos leküzdeni. :(
2016. dec. 15. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!