Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » A párommal, ha összetűzésünk...

A párommal, ha összetűzésünk van, olyan ideges tudok lenni, hogy belefájdul az egész fejem, feszít, lüktet nem kicsit, gondolom felmegy a vérnyomásom. Ez mennyire normális? Meddig normális?

Figyelt kérdés
Olyankor még rá is pánikolok, hogy most kajak agyvérzést fogok kapni, komolyan megijedek tőle. Amúgy jó srác a párom, szeretem, de van egy nagyképű, irritálóan túl nagy önbizalma és ha ez kijön, hihetetlenül felidegesítem magam ésvan, hogy még egy óra múlva is érzem a stresszt, meg hogy lüktet az agyam. Amúgy is pánikolós szorongósabb fajta vagyok, de ilyenkor komolyan beparázok, hogy utolér valami agyvérzés. Ilyen másoknál is előfordul? Ez mennyire para? Amúgy normál vérnyomásom van, de stresszhelyzetbe szerintem a normálisnál jobban felmegy a pumpa, mint kéne... 27 éves nő vagyok.
2016. dec. 21. 22:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Hát ez elég para. A főnököm így kapott szívrohamot, az egyik kollégám agyvérzést. Meg kellene tanulnod valami jó stresszkezelő technikát, mert komoly baj lehet belőle.
2016. dec. 22. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Törj, zúzz, ordibálj vele, vezesd le a feszültségedet, azonnal!
2017. jan. 16. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!