Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a hasfalam?...

Mitől fájhat a hasfalam? Lehet a savlekötő?

Figyelt kérdés
pár napja fáj a hasfalam,igazából a köldököm alatt és jobboldal,ha kicsit megnyomom szúr és fáj,meg anélkül is.lehet nem kellene a savlekötő?mert fel is vagyok puffadva .legutóbb is mikor abba hagytam lement,vagy a sok stressz?segítsetek
2008. okt. 7. 18:27
 1/4 anonim ***** válasza:

Inkább menj el orvoshoz. Lehet valami komolyabb is.

Vagy szeretsz orosz rulettet játszani?

2008. okt. 7. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

kedves vagy!

nyáron vtam orvosnál,akkopr a köldökömnél fájlaltam,azt mondta szedjem újra a savlekötőt mert smit nem talált.azt hittük sérv,am 18vok.és nem rulettezek..

2008. okt. 7. 19:20
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is gyakran szurkált jobb oldalt a hasam,gyerekkorom óta.Mindíg vizsgált orvos,de semmit nem találtak,és diétára elmúlt.Majd egyszer 28 éves koromban jobban szurkált.Na akkor megoperáltak vakbélgyulladásra.A szövettan szerint többször lezajlott gyulladásom volt.A savlekötő minek?Próbáld meg szerintem helyette a gyakoribb kis étkezést,estére ne lakmározz,és ha ég a gyomrod egyél 2 háztartási kekszet,vagy igyál 2 korty tejet.Az orvosok olyan hamar ínak fel gyszereket,pedi egy kis egészségneveléssel is megoldható lenne.Ezt próbáld ki én is ezt csinálom ha gondom van a gyomrommal!
2008. okt. 8. 06:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszodat.nekem a köldökömnél fáj ismét,de nem láttak smit,lehet megint mennem,kell de elég kellemetlen mikor ülve is fáj..nem eszek sokat igazából,van hogy nem is eszek este már.a sok stressz is.a savlekötő azért volt mert ici pici fekélyem vt,nem vészes,és mentem vissza h fáj a hasam..mondta h szedjem megint..de tnap abbahagytam..nem jó az nekem..ink veszek rennit
2008. okt. 8. 16:04

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!