Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Ti tudtok aludni vizsgaidőszak...

Ti tudtok aludni vizsgaidőszakban? Ha rosszabbul, nehezebben, mint általában akkor mi szokott segíteni nektek?

Figyelt kérdés
Én vizsgaidőszak kezdete óta rosszul alszok, lefekvés után két-három óráig még nem tudok elaludni - hiába vagyok fáradt. Pár dolgot kipróbáltam már, mint pl. valeriana relax, vagy lefekvés előtt meginni egy sört, zenét hallgattam, de egyik se jött be (normál esetben ezek hatnak).

2017. jan. 3. 10:37
 1/2 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos én sem tudok aludni, ráadásul vizsgák előtti este el se tudok aludni, sok vizsgára úgy mentem eddig hogy nem aludtam csak forgolódtam egész éjjel....

Nekem eddig semmi nem hatott (citromfűtea, levendula párna, meditálás) úgyhogy idén lehet Xanaxra lesz szükségem, mert sok vizsgán lesz közvetlen egymás után és nem akarok 3 napig nem aludni (mint érettségikor) :(

2017. jan. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
32%

Én nagyon jól alszom a vizsgaidőszakokban (is).

Bár már 20 éve végeztem az egyetemen, talán azért.

2017. jan. 3. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!