Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől lehet az, hogy egyre...

Mitől lehet az, hogy egyre nehezebben megy az egyetem, pedig még többet is tanulok, mint tavaly?

Figyelt kérdés
Rengeteg órám van, emiatt folyton fáradt vagyok, semmi szabadidőm nincsen, az is a tanulással megy el, és mégis rontok az eredményeimen... Mit kéne csinálnom?
2015. nov. 18. 17:51
 1/4 anonim ***** válasza:
Jobban beosztani az idődet.
2015. nov. 18. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Most kezdtél, vagy már előző év(ek)ben is jártál egyetemre?


Ha csak most kezdtél, akkor ez a levertség csak megszokás kérdése. Gimnáziumban szín ötös voltam, aztán gyógyszerészeten meg csak kapom az ívet. Nem minden tantárgyból persze, de azért mellbevág, amikor rosszabb jegyeket kapsz, mint amihez eddig hozzá voltál szokva. Idővel elmúlik, csak fel kell dolgozni, hogy egy új rendszerben vagy.


Ha már felsőbb éves vagy, akkor azt tanácsolnám, hogy a kevés szabadidő ellenére próbálj meg valami hobbiba belefogni. Testépítés, yoga, valami hangszeren játszás, úszás, bármi. Tisztább fejjel lehet, hogy jobban menne az egyetem.

2015. nov. 18. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Másodéves vagyok. Nem tudom jobban beosztani az időmet, mert éjjel-nappal órám van...:(


Köszönöm a választ! :)

2015. nov. 18. 22:07
 4/4 anonim válasza:
Az egyetem ilyen. Nem azért van, mert rosszul osztod be az időt, vagy egyéb, hanem az van, hogy bele kell pusztulni, ez a természetes elvárás...
2015. nov. 18. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!