Weboldalunk cookie-kat használhat, hogy megjegyezze a belépési adatokat, egyedi beállításokat, továbbá statisztikai célokra és hogy a személyes érdeklődéshez igazítsa hirdetéseit. További információ

Főoldal Belépés/Regisztráció Egy véletlen kérdés Facebook

Kategória: Egészség » Általános közérzet

A kérdés

Egész nap és egész éjjel semmi bajom, majd hajnalban felébredek és fokozatosan el kezd fájni / zsibbadni mindenem, a nyakam, a karom, a hátam, a mellkasom. Mitől lehet ez?

A lényeg a kérdésben van. Ez az egész most tart második napja. Hajnali 5 előtt egy kicsivel felébredek, egy pár percig még jól vagyok, majd elkezd fájni vagy zsibbadni a karom, a nyakam, a hátam és a mellkasom. Olyan érzés, mintha mindenemet elfeküdtem volna... De kétszer egymás után? 1-2 óra alatt viszont elmúlik, addig pedig szenvedek. Van ötletetek, mi lehet ez?

2017. jan. 4. 05:38  Privát üzenet  

A válaszok
A kérdező kommentje:

Annyi még esetleg fontos lehet, hogy a hátamnak csak a felső része fáj, a derekam például nem, meg alatta sem semmi.

# 1/4Időpont 2017. jan. 4. 05:47 Privát üzenet

Azota is fennallnak a panaszaid?

Okozhatja a stressz is, nekem a karom es labam zsibbadt, valamint a mellkasomban ereztem szuro fajdalmat. A neurologian mondtak, hogy a stressz, kimerultseg lehet az oka. Mindenfele tuneteket produkalhat.

Remejuk, hogy tenyleg csak az a baj...

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 2/4Időpont 2017. jan. 8. 20:21 Privát üzenet
A kérdező kommentje:

Tegnap óta nem állnak fenn a panaszok, Inno Rheuma forte izomlazító krémmel bekentem párszor a vállam, nyakam. Hogy attól múlt-e el azt nem tudom, minden esetre most már jól vagyok szerencsére! :)

# 3/4Időpont 2017. jan. 9. 07:28 Privát üzenet
Orulok neki! Ezek szerint akkor csak meghuzodhatott a hatad!

A válaszíró 62%-ban hasznos válaszokat ad.
# 4/4Időpont 2017. jan. 9. 21:44 Privát üzenet

Értesítsünk róla, ha új válasz érkezik? Válasz küldése

Kapcsolódó kérdések
Ti bírnátok úgy, hogy egész éjjel nem mehetn3tek ki wc-re, csak reggel? Xd
Ha tegyük fel este beveszek xanaxot 6db ot és egész éjjel nem alszok akkor suliba el ajulhatok? Esetleg kimutatják a veremben a gyógyszert? Ez csak egy kerdes
Sokat aludtam éjjel, kávét is ittam, miért vagyok mégis egész nap álmos?
Fizikai terhelés (nem sport, csak általános, és nem is olyan bagy) után szívdobogásérzés egész éjjel, és hőemelkedés (régóta, de csak naokozban)?
Nem aludtam egész éjjel, így van esélyem visszarázódni a normális alváshoz?
2 hete úgy érzem, mintha nem érzékelném rendesen a külvilágot,1 hete olyan mintha nem is aludtam volna egész éjjel, napi 8-9 órát alszom. Vérvételre küldött az orvos, ahol...

Kérdések az Egészség rovatbólKérdések az Általános közérzet rovatból

Minden jog fenntartva © 2019, www.gyakorikerdesek.hu | GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | WebMinute Kft. | Kapcsolat: info (kukac) gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!