Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Megint hányni fogok? Nagyon...

Megint hányni fogok? Nagyon rosszul vagyok!

Figyelt kérdés
4 napja (szerda éjjel) legalább 10× hánytam, hasmenésem volt. Felváltva hánytam és fostam kegyetlen volt. Nem aludtam egész éjszaka, hajnalban sem. Másnap reggel is hánytam egyszer de aztán kicsit jobban lettem. Hányingerem volt egy pici, és az orvos azt mondta ha 3 napig diétázok akkor jól leszek és utána ehetek amit akarok. Szombat este elmentem bulizni, koktélt ittam és whiskeyt de tényleg nem sokat. Ma megint hányingerrel ébredtem, reggel hasmenésem volt. Azóta úgy érzem folyamatosan hogy kihányom a belem de nem sikerül. Délben ettem rántott csirkét attól csak rosszabb lett. Most mit csináljak?
2017. jan. 8. 17:01
 1/1 anonim ***** válasza:
Csak víz tea esetleg alma narancs kell . A doki pont nem ért a területéhez , ami kijön annak ki kell jönni .Ez tisztulás és megszabadulás a salakoktól . A kiszáradást kell megelőzni enni semmit mert lassítja a folyamatot . Alkohol pedig méreg .
2017. jan. 8. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!