Kezdőoldal » Egészség » Sérülések, balesetek » Megrándult a térdem, és azóta...

Megrándult a térdem, és azóta ha rosszul lépek, megint kiugrik, aztán visszamegy a helyére. Mit csináljak?

Figyelt kérdés
Azt mondta az orvos, pihentessem. Nos, pihentetem, de már két hete volt a baleset, a fájdalom elmúlt, ki tudom nyújtani, egész jól le is tudok guggolni, de még mindig kijár. Ha meglazultak a szalagok, mennyi idő, mire regenerálódnak? Vagy van itt valaki, aki ismer Budapest környékén valami jó szakorvost erre? Nem játszanék a dologgal, mert a sport eléggé nagy részét kitölti az életemnek... :/

2015. ápr. 26. 08:57
 1/2 anonim ***** válasza:
Nekem is volt ilyen ... Röntgenezték is ,de teendő nem volt vele .Annyi ,hogy javasoltàk a térdgumit àtmenetileg . kb 3 hónap volt mire rendbe jött .
2015. ápr. 26. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
gyógytornát próbálj meg kérni dokitól
2015. ápr. 29. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!