Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában sokat iszok és így...

Mostanában sokat iszok és így nyilván sokat pisilek! Minek a tünete?

Figyelt kérdés

Az utóbbi időben magamhoz képest nagyon sokat iszok...

Régebben napi 1pohár vízzel simán eléldegéltem(tudom,ez se egészseges/nem jó;de nem kívántam az innivalót)Viszont az utóbbi időben (ami egyelőre pár hetet jelent)nagyon sokat vagyok szomjas ,simán megiszok 1,5 litert is egy nap..Meg pl.tegnap fürdés előtt ittam egy pohár vizet,fürdés után pedig 2 pohár vizet megittam ,de még így is somjas maradtam :/

Köszönöm szépen,hogyha valaki szán időt kérdésem elolvasására és megválaszolására ,egy 15 éves lány :)



2017. jan. 11. 18:53
 1/2 anonim ***** válasza:
Úgy tudom, cukorbetegség tünete is lehet, én a helyedben mindenképp elmennék egy vizsgálatra. Legjobb esetben nem találnak semmit, de jobb megbizonyosodni :)
2017. jan. 11. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szia!:) Ez lehet sóhiány, akár cukor betegség, de nagyon fontos megemlíteni, hogy ebben a korban sokat változunk, többek között hormonálisan is:) lehet hogy egyszerűen emiatt ennyit kíván a szervezeted, akár átmenetileg, de lehet később erre szoksz rá:) én 16 éves fiú vagyok, és az elmúlt 1,5 évben én is sokkal többet iszom:) bár több mindent is csinálok. Szerintem, csináltass egy vérképet, illetve ha úgy van egyéb ehhez kapcsolódó vizsgálatot, de szerintem különösebb módon nem kell aggódnod:) ha bármit szeretnél kérdezni, nyugodtan írj privátban, remélem idővel megoldódik a rejtély! Szia:)
2017. jan. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!