Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat a gerincem, ami...

Mitől fájhat a gerincem, ami kisugárzik az oldalamba? (többi lent)

Figyelt kérdés

Pár éve , erősebb fizikai megterhelésre elkezd fájni a hátam/gerincem, régió szerint a bordaív alatti vonalban, és közvetlenül mellette (leginkább ülve), belenyilalgat közvetlenül mellette a hátamba. Nem kimondottan fáj, de egyre gyakoribb és zavaró.

Plusz info: 40kg-t híztam, nyílván ez is megterheli a gerincemet, de már a hízás előtt kezdődtek a problémák. Hasi fájdalmaim nincsenek. jobbra "tekeregve" fáj a gerincem, bal irányba nem.



2017. jan. 13. 11:08
 1/6 anonim ***** válasza:
gerincsérv
2017. jan. 13. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nemcsak sérv okozhatja, meg kell nézetni orthopédián, kérj beutalót a háziorvosodtól. Lehet gyógytorna is elég lesz rá.
2017. jan. 13. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
23 évesen én is remélem, hogy nem gerincsérv azért.. :) de néha betudnék sz**ni úgy fáj.
2017. jan. 13. 14:56
 4/6 anonim ***** válasza:

ettől a gyógytornától mindig besz.rok

Ez a szó mindent gyógyít??

2017. jan. 13. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
#4 bocs, nem értem a kérdésed. Én nem kezeltettem még a 2 év alatt, arra írtam, hogy betudnék sz*rni , mikor pl takarítok egész nap, hajolok meg emelgetek..akkor utána szó szerint görcsöl kb. a hátam.
2017. jan. 14. 10:22
 6/6 anonim ***** válasza:
hátedzés kell
2017. jan. 14. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!