Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Szeles, görcsölő hason mi...

Szeles, görcsölő hason mi segíthet?

Figyelt kérdés

Puffadt a hasam és csikarják a gázok. Valószínűleg az indiai kaját nem bírja, amit ettem. Azt hittem az elején, hogy mindjárt összefosom magam, annyira csikart, de már legalább egy óraja görcsöl pár percenként ugyanolyan intenzitással, de csak szelek távoznak. A pocim eléggé ki is domborodott idő közben, és morogva, nyöszörögve, bugyogva hullámzik, mint egy rajzfilmben :/

Tudtok valamit ami esetleg segíthet?



2017. jan. 14. 18:09
 1/3 anonim ***** válasza:
41%
Salvus gyógyvíz :)
2017. jan. 14. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 jeverezi ***** válasza:
34%
igen a gyógyvíz jó rá! :) Meg gyümölcsök pl aszallt szilva, narancs stb rostos dolgok
2017. jan. 15. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

Lehet csak nekem nem hat, de az is lehet, hogy csak azért, mert nem sokkal azután kapott el immár a valódi hasmenés, hogy ittam, így talán csak átszaladt rajtam. Négy-öt adag távozott belőlem, köztük könnyfakasztó görcsökkel. Azóta már nem görcsöl a hasam (csak az ánuszom fáj, mintha seggbe raktak volna), szerencsére, de hiába "ürültem ki" továbbra is kidomborodik, pedig egy falatot se bírtam enni a tegnapi indiai kaja óta. Mintha tele lennék. A hasam egy felfújt lufi - amiből őrült (de már nem csikaró) zuborgással megelőzve immár nagyobb időközönként, de továbbra is szelek távoznak.

Ami azt illet a víz maradékát reggel ittam meg, és rá nem sokra ismét futnom kellett, bár mint mondtam, már nem könnyek közt. Nem tudom eldönteni, hogy a fűszeres kaja, vagy a víz hajtott-e meg, mert mindkétszer kb. fél órával ivás után szólított a szükség. Akárhogy is, csak a probléma fele oldódott meg.

2017. jan. 15. 15:36

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!