Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mit tegyek? Ettem egy kis...

Mit tegyek? Ettem egy kis babfozeleket most puffadt a hasam. Mi lenne jo ra? Gugoltam parat tudtam szellenteni de mar olyan nagy a hasam es feszul nagyon.

Figyelt kérdés
Mit tegyek ki tudjam ereszteni a szellemteseket? Vagy bofogni tudjak? 23/F

2017. jan. 15. 14:03
 1/6 anonim ***** válasza:
Böfögni már minek, ha a levegő a beledben van? Espumisan jó ilyenkor. Ha nincs, akkor tornázz egyet, kijön az a mozgásra.
2017. jan. 15. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Menj el sétálni, és masszírozd körbe-körbe a hasad.
2017. jan. 15. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Egyél köménymagot, vagy főzd meg teának, ánizs tea vagy likőr is segíthet, vagy borsmenta tea, ezek mind jó szélhajtók.

Én gyenge, nem tömény kamilla teába szoktam egy csipet köményt áztatni. Jó ötlet, amennyiben van, szereted és bírod is a kamillát.

A kapor is jó szélhajtó, pár hete natúr joghurttal keverve ettem egy csipet sóval, hasonló panaszokra.

Ma épp bormenta teát főztem, mert a napokban káposztát és borsót is ettem, és már el is kezdte kihajtani alul-felül a gázokat.

Valamelyiket biztos szereted, vagy legalább nem utálod, és van otthon, vagy könnyen be tudod szerezni.

Mellette guggolhatsz, az is segít, óra mutató járásával megegyező irányban masszírozhatod, esetleg csak feküdj hasra, de nem árt, ha a fejed feltámasztod egy párnával.

2017. jan. 15. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Sikerült? Beindult? Jobban vagy?
2017. jan. 15. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Szerencsere jobban vagyok koszonom a valaszokat:)
2017. jan. 15. 23:35
 6/6 anonim ***** válasza:
Pucsítcs
2017. ápr. 12. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!