Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Néhány hete érzem a szívem...

Néhány hete érzem a szívem dobogását, mi miatt lehet?

Figyelt kérdés

Alapjáraton az ember (legalábbis én) nem érzi, hogy éppen hogy/mennyire ver a szíve.

Nekem mindig ijesztő, amikor érzem, de pár hete elkezdett random időközönként (teljesen független attól, hogy éppen mit csinálok) érezhetővé válni. Fogalmam sincs, hogy mennyire gyors, nem lassú az biztos, de nem is feltűnően gyors.


Egyetlen dolog amire gyanakszom, hogy kb két hete kezdtem el újra edzeni. Fogalmam sincs pontosan mióta jelentkezik a szívdobogás észlelése, tehát lehet ez is csak véletlen egybeesés. Ráadásul pár hónappal ezelőtt sokkal komolyabbakat edzettem és nem volt semmi ilyesmi, max edzés után.


Tudom nem hangzik nagy dolognak, de én valamiért mindig nagyon beparázok, hogy érzem a szívem jelenlétét.


16/F


(Remélem egyértelmű, hogy mit értek 'érezhető szívdobogás' alatt.)


2017. jan. 16. 18:21
 1/2 anonim ***** válasza:
Mert figyeled.
2017. jan. 17. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem addig jó amíg érzed egyébként énis mindig "érzem" ha normál a pulzusom akkor szimplán a melkasomnál érzem, de egy kis mozgás után már a fülembe is szoktam érezni.
2017. jan. 18. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!