Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában nagyon zárkózott...

Mostanában nagyon zárkózott lettem. Mindenki azzal csúfol, hogy emo lettem, pedig csak egyszerűen kerülni szeretném az embereket és csak egy személyre koncentrálni. Vajon miért? (kicsit bővebben lent)

Figyelt kérdés
Lehet az az oka, hogy nagyon tetszik nekem egy srác de ő nem igazán viszonozza és ezért menekülök a világ elől? Nem vagyok depressziós, de naponta legalább egyszer ki kell sírjam magam, hogy erőt gyüjtsek másnapra. Nomális ez? 17/L
2010. máj. 5. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
95%
hmmm....kamszodsz...hormonok...majd kinövöd ne aggódj.a legtöbb fiatalnak van ilyen "korszaka"
2010. máj. 5. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
95%

Na igen...futsz az elérhetetlen után és leépíted ami megvolt körülötted


Egy ember szeretetére vágysz holott körül vett a szeretet de lemondtál róla azért hogy üldözz valamit amit nem kaphatsz meg...

ez a baj ezen változtatni kell....vedd észre aki szeret és ne fuss valaki után aki észre se vesz...mert tönkremegy az életed

2010. máj. 5. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Ugy gondolom többen átéltük már ezt az érzést. Olyan után sóvárogsz, akit nem tudsz elérni, minden idegszáladdal csak rágondolsz. Nyugtalanit az a tudat is, hogy átnéz rajtad, szeretnéd ha észrevenne, elérhetetlen, tabu a számodra, s ez is idegesithet, düh van benned a tehetetlenséged miatt. Próbálj belegyugodni, és másfelé koncentrálni, hisz ha nem megy valami, nem szabad erőltetni. Keress más kapcsolatot, s biztos megnyugszol, és az alvás is jobban megy majd.
2010. jún. 8. 04:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
DE PONT EZ AZ,HOGYHA TETSZIK NEKI A SRÁV ÉS ABBA NEM LEHET CSAK ÚGY BELE NYUGODNI,MEG SZEGÉNY HA EGYSZER MINDEN IDEGSZÁLÁVAL RÁ GONDOL,HOGY MONDJON LE RÓLLA?!ÚGY HOGY LEHET ELFELEJTEN EGY EMBERT,HOGY EGÉSZ NAP OTT VAN A SZEME ELŐTT ÉS ANNYIRA TETSZIK NEKI HOGY CSAK RÁ TUD GONDOLNI?!!
2010. dec. 20. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
komojan,néha az emberek ojan "izééék" tudnak lenni...nekem is volt ijen,hogy tetzsett egy fiú csak annyi volt a klönbség hogy van eggy csaj osztájtársam,aki 12 évesen egy nagy KURV* és belebeszélte a fiúba hogy én mijen hüje vagyok ezért a fiú utál -.-"...szerintem inkább próbálj vele vhogy kapcsolatba lépni,pl. nézd meg,van-e myvippje,vagy facebookja vagy vmijen közösségi oldala és onnan próbáld megszerezni mongyuk az MSN címét!és ott nyugodtan tudtok eszélgetni...cska arra vigyázz hogy ne nyomulj rá,és ne kérdezgess tőlle már elsőnek ojanokat hogy pl. ki a kedvenc énekese,meg ijeneket...a fiúk ezt nem szeretik,majd maguktól mongyák...szóval a lényeg,hogy beszélgess vele ijen általános dolgokról pl. i az ofője és szereti-e...
2010. dec. 20. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!