Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Útiköltség papír íratása, hogyan?

Útiköltség papír íratása, hogyan?

Figyelt kérdés

Háziorvos kardiológiára küldött kivizsgálásra, és idegsebészetre.Ő nem kérdezte, kell, én meg idegességemben el is felejtettem. Tölünk 40 km re levő megyei kórházba kell járnom.

A kardiológus megint vagy 5 féle vizsgálatra küld.

Az idegsebész MR. re.

Minden szakrendelésre, ahová beutaló kell,külön lehet íratni utiköltség papírt, vagy hogy működik ez? Minden helyen le kell pecsételtetni? Az MR en is lepecsételik? Van aj hová busszal megyek, ill. ha van aki felvisz, kocsival.


2017. jan. 24. 16:50
 1/5 anonim ***** válasza:

Szerintem külön kell kérni. Én vonattal mentem Pestre kb 200 km.A vonatjegyet igen de már a helyjegyet nem fizette ki a tb,sem a tömegközlekedést.

Gondolom a busznál is csak a távolsági járatot fizetik.Ha a városon belül több helyre is kell menned,azt saját költségen kell szerintem.

Egy elutazást elég egy szakrendelésen lepecsételtetni.

A tb-t az érdekli,hogy akkor és ott voltál ahová a jegyed szól.

2017. jan. 24. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen azt értem.De ha küld,szemészetre, oda is külön papír kell, meg a hasi Uh ra is...?


Nem egyszerűbb egy papír a kivizsgálásokra, és minden szakrendelésen lepecsételik azon a napon amikor voltam?

2017. jan. 25. 09:13
 3/5 anonim ***** válasza:
Írtak?
2022. jún. 29. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Utolso, 5 eves kerdes...mar nem tudom,regen volt..
2022. jún. 30. 05:59
 5/5 anonim ***** válasza:
Oké
2022. jún. 30. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!