Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Utazasi hanyingerre mi a...

Utazasi hanyingerre mi a legjobb gyogyszer/megoldas? Dedalon vagy Cocculine?

Figyelt kérdés

Baratom csaladjaval elutazunk par napra. Autoval megyunk es az ut kb 3-4oras lesz. En altalaban minden hosszu auto/busz utnal rosszul vagyok. Elofordul, hogyha itthonrol suliba megyek(25perc busszal) akkor is pedig mar "ismert" utvonal szamomra. Ha csaladdal utazunk, mindig lefekszem a hatsoulesen es semmi bajom, de ez esetben ez nemmegoldhato, mert tobben leszunk az autoban.

A hanyast nagyon nem birom, lehet furan hangzik igy regebben mindig megtudtam(ha nehezen is)allni, hogy ne hanyjak. Ez mindig bevalt, nem vettem be semmilyen gyogyszert, de par honapja volt egy hanyinger, gyomorrontasos betegsegem, azota ez az utazas kozben rosszullet rosszabbodott( azota vagyok a suli uton is neha rosszul) es igazsag szerint azota nem mentem oras utakra, csak a hatsoulesen fekve utazva, igy nemtudom birnam e a regi "modszerrel" a hanyingert, es megallni,hogy ne hanyjak.

Annak ellenere, hogy kiskorom ota nembirom a hosszu auto/busz utat, soha nem vettem be gyogyszert, nem is gondoltam ra, hisz megoldottam a "modszeremmel".

Viszont, most mindenkeppen ezt tartanam a legjobb megoldasnak. Tehat az lenne a kerdesem, melyik valna be jobban Dedalon vagy Cocculine? (Ezekrol hallottam esdig de ha van mas otletetek irjatok nyugodtan:)

Tudom az egyik eros gyogyszer, es almosit, a masik pedig homeopatias, de en leginkabb az alapjan dontok mennyire hat, olyan kene, ami mindenkepp bevalik.

B6vitamint mar probaltam de nem igazan valt be, viszont arra gondoltam utazas elott par nappal elkezdem szedni, biztos ami biztos alapon. Ezt a masik gyogyszer melle is szabad, hiszen csak vitamin?

Szoval tudom, hogy a dedalont 30p utazas elott a Cocculinet pedig mar jo ha par nappal elobb elkezdem. De erdekelne melyik meddig hat pl.az ut alatt megegy dedalont bevegyek? Vagy eleg egy az utazas elott, illetve mennyire almosit, es mennyi ideig almosit?Egyeb mellekhatasok?

Es ugyanez lenne a kerdesem a Cocculinevel kapcsolatban is:)

Osszatok meg a tapasztalataitokat legyszives es segitsetek koszonom:))

17/L es bocsi ha hosszu:)



2017. jan. 25. 06:42
 1/3 anonim ***** válasza:
Nálam a savanyú cukor bevált utazási hányinger ellen, sárga orbit legjobb a hányingerre.
2017. jan. 25. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
29%
A Daedalon tudom,hogy jó. A Cocculinról nem tudok véleményt mondani,de a homeopátiás szerek a legtöbb embernél nem válnak be. Ez viszont tapasztalat.
2017. jan. 25. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Makini válasza:
en sokaig deadalont szedtem es az mindig is bevalt viszont ki is utott,konkretan vegig aludtam az utakat mindig.3-4 oras utra eleg csak egyet bevenned. a cocculinet kiprobaltam egyszer hasznalni hasznalt az is viszont nem almosodtam el tole.
2017. ápr. 20. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!