Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Milyen vitamin hiányára utal...

Milyen vitamin hiányára utal az ilyen mértékű gyöngeség?

Figyelt kérdés

Több hónapja örökösen fáradt vagyok, eddig azt hittem hogy a kevés alvás miatt. (Ált. 6, a végére 8 óra), de hétvégén aludtam 12-t és úgy is fáraft voltam. Nem tudok tanulni, nem fog az agyam, mentálisan és fizikailag is fáradt vagyok. Ez odáig jutott, hogy a doki egész hétre kiírt hogy pihenjem ki magam, de nem tudom... Most vacsora után nem bírtam felállni, alig vánszorogtam el a szobámig, félúton kidőltem a padlón. Most is a padlómon fekszem, ilyen sokáig szerintem nem írtam még kérdést. Nincs se kedvem, se motivàcióm, se energiám semmire, egész nap ülök vagy fekszem.

Ez milyen vitaminhiány lehet? Magnézium segíthet? Mennyi idő után? Tudnàtok olyan készítményt mondani ami gyorsan hat? Nagyon kéne



2017. jan. 25. 20:21
 1/3 anonim ***** válasza:
Az orvos nem küldött el vérvételre? Mert lényegében sok minden lehet és nem feltétlenül jó, diagnózis nélkül kezelni magad. Plusz lehet, hogy nem vitaminhiány hanem pl. pajzsmirigy gond.
2017. jan. 25. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Szerintem cukorbeteg vagy...

Ha mégsem akkor cink, folyadékhiány, b vitamin hiány, vashiány is lehet, vagy ezek együttesen.

2017. jan. 25. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

De igen elküldöldött, ma diktáljuk be neki az eredményt. Nem gondoltam volna, hogy ennyi minden lehet.


Mindenesetre a kérdès kiírása után lefeküdtem, szóval ma fel tudtam kelni emberi időben (most), szerencsére.

2017. jan. 26. 08:01

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!