Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Amikor otthon vagyok bármitől...

Amikor otthon vagyok bármitől ideges leszek?

Figyelt kérdés

Ha suliba vagyok, egyszerűen nem lehet felidegesíteni, de amint haza érek bárki hozzám szól nagyon ideges leszek.

Kb 1 hónapba 2x előfordul, hogy ha hazaérek akkor semmi bajom nincs.

Menjek pszichológushoz vagy mi?



2017. jan. 29. 16:47
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta laksz ott ahol most és mióta van ez?
2017. jan. 29. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

mitől vagy ennyire stresszes?

vagy esetleg nem szeretsz otthon lenni?

hány éves vagy?

2017. jan. 29. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Milyenek az otthoni körülmények? Mi zavar otthon?

Vannak helyzetek amikor teljesen érthető, ha valaki otthon stresszesebb. Egy problémás szülő, vagy testvér mellett nem meglepő.

Egyébként elnézhetsz pszichológushoz, ártani nem árt.

2017. jan. 29. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
18 éves vagyok és 18 éve lakok itt, az utóbbi 3 hónapba kezdődött a tesóm mindig fújkálja az orrát nem zsebkendőbe hanem csak így gyorsan kifújod a levegőt az orrodon, anyám az mindig ordibál vagyis alapból magasabb hangon beszél sőt a tesómmal egy szobában vagyok és horkol is éjszaka aludni se tudok. Mindig azon gondolkodok, hogy elvágom a torkát annyira ideges leszek tudom ez már nem normális, de ennyire idegesít csak, hogy érezzétek.
2017. jan. 29. 19:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!