Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Az orrom belsejében van egy...

Az orrom belsejében van egy kis dudor. Daganat?

Figyelt kérdés
Az orrom belsejében egy kis dudort fedeztem fel, eléggé belül van, így nem látom, csak érzem. Nagyon félek, hogy lehet valami daganat, a másik orrlyukamban nincs ilyen. Reméltem, hogy pattanás, de nem lehet kinyomni, bár van ilyen , hogy csak pár nap után gyűlik meg és akkor lehet kinyomni. Lehetséges, hogy az orrlyukamban egészen belül pattanás legyen?
2017. jan. 31. 22:06
 1/7 anonim ***** válasza:

Nekem már Volt párszor. Érintésre fájdalmas, akkor valószínű pattanás.

Ami annyira bellül Volt, sosem sikerül kinyomni, hanem egyszer csak azt vettem észre hogy nincs.

2017. jan. 31. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Nem éreztem, hogy fájdalmas lenne sima érintésre, csak mikor elkezdtem nyomogatni, akkor. De nem is piszkáltam már tovább. Remélem, hogy tényleg csak pattanás és elmúlik
2017. jan. 31. 22:22
 3/7 anonim ***** válasza:
Ha pár napon bellül nem múlik akkor kezdj aggódni, de akkor Sem a legrosszabbra kell gondolni.
2017. jan. 31. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Orrodban nem szabad nyomkodni a pattanást, veszélyes lehet!
2017. febr. 1. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Lehet csak pattanás, de ha nem múlik el doki. Amúgy az orrban lévő legtöbb dudor nem rosszindaltú elváltozás.
2017. febr. 1. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Sajnos nyomkodtam mielőtt hallottam volna, hogy veszélyes, azóta bekenhagytam. Érintésre érzékeny. Mikre figyeljek oda?
2017. febr. 3. 04:42
 7/7 anonim ***** válasza:
Jaj csak egy pattanás, ami nagyon bőr alatt van még... le kell tojni, apróság.
2017. febr. 20. 05:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!