Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hogy lehet önbizalmat elveszteni?

Hogy lehet önbizalmat elveszteni?

Figyelt kérdés

2017. febr. 10. 18:56
 1/10 anonim ***** válasza:
Legyél pattanásos, legyen zsíros hajad, hízz meg...Stb nagyon könnyen lehet.
2017. febr. 10. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ha sokszor beszólnak a külsődért.
2017. febr. 10. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Elég sokféleképpen, pl. ha sokat adsz mások véleményére akkor a negatív véleményektől, amúgy meg pl. kudarcoktól, ha nagy jelentőséget tulajdonítasz nekik.
2017. febr. 10. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 Peeekaboo válasza:
Eleg ha sok negativ ember van korulotted... mondjuk manapsag ez nem ujdonsag, mindenki csak a rosszat latja meg a masikban, emiatt szekaljak, lenezik stb. es ez egy ido utan olyan szinten leepiti az onbizalmad h hihetetlen.. nekem is joideig ez a bajom volt, de megtalaltam a mostani barataim akiket igazabol nem is erdekli h nezek ki:DD
2017. febr. 14. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Lazarus81 válasza:
A sok sok pofára esés és a mások által való lenézés
2017. febr. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Szeder Katalin ***** válasza:
Vissza kellene kérdeznem, hogy a saját vagy valaki más önérzetéről van szó. Egyébként nagyon könnyű, de ha szükség esetén kedvezőbb környezetet talál magának az illető, újra megnyerheti. Kell is, mert életkedv és önbizalom édestestvérek.
2017. febr. 16. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 Őry Péter ***** válasza:
Nagyon könnyen, a lényeg inkább az, hogy miként szerzünk önbizalmat. De helyesen, hülye kérdésre nincs válasz!
2017. febr. 16. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim válasza:
Nekem például tegnap kiesett a zsebemből.
2017. febr. 17. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Elveszíteni könnyű...vissznyerni, no az nehezebb.
2017. febr. 17. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Én ugy vesztettem el az önbizalmamat,hogy sok fiú összetörte a szívemet.
2017. febr. 17. 18:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!