Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Már egy ideje (1-2 hete)...

Már egy ideje (1-2 hete) folyamatosan hányingerem van, vagy épp éhes vagyok. Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Amikor elkezdődött, akkor tényleg ideges voltam, de most mér nem. És mégis csomószor van hányingerem. És nem vagyok terhes. Viszonylag normálisan táplálkozok.

20/L


2010. máj. 8. 14:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az h viszonylag normálisan táplálkozol, nem túl bíztató dolog. A hányinger az éhségtől is lehet.
2010. máj. 8. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

A viszonylagot azt úgy értem, hogy ha délben van órám, nem délben eszek :P EGyébként kerülöm a gyorskajáldákat, meg ilyenek, ha van időm főzök magamnak.

Nem hinném h az éhségtől van, olyankor is hányingerem van, amikor tuti h nem vagyok éhes. Normálisan ettem előtte.

Ja, meg szédülök is néha :(

2010. máj. 8. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!