Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában rengeteget sírok,...

Mostanában rengeteget sírok, ideges vagyok, bántok másokat. Min kéne változtatnom hogy ne legyek ilyen?

Figyelt kérdés

17 vagyok, lány , gimnáziumba járok.

Vannak barátaim, néha eljárok velük de azért a legtöbbször itthon vagyok és tanulok.

Ha olyan helyre megyek ahol több ember van, ideges leszek , úgy érzem legszívesebben mindenkinek nekimennék.

Nem vagyok boldog, rengeteget sírok pedig különösebb okom nincs rá, egyszerűen csak szeretnék elmenni jó messzire és itthagyni mindenkit.

Feleslegesnek érzem magam mindenhova ezért egyedül akarok lenni. Már nincs kedvem semmihez, az iskolából is rengeteget hiányzom pedig nem szeretném elrontani az életem. Depressziós lennék?



2017. febr. 19. 17:44
 1/3 anonim válasza:
Nem lehet hogy bejon valaki aki nem erdeklodik irantad es ezert semmi se jo neked egyedul az nyugtatna meg ha vele lennel? Lehet h nagyon mashol jarok csak kerdezem szemelyes tapasztalat folytan
2017. febr. 19. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Szia:) nem lehet hogy keveset alszol, vagy túl vagy terhelve? Nem vagy túl stresszes? Lehet hogy kicsit besokalltál. De amúgy nem zárnám ki egy enyhe depresszió lehetőségét. Vagy van kivel megbeszélned a dolgaidat? Nem lehet hogy ég,edul érzed magad?


Ha szeretnél beszélgetni, írj nyugodtan privátban, meghallgatlak:)

Nyugodj meg, nem lesz semmi baj:)

16/f

2017. febr. 19. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

2# vagyok


*Egyedül

2017. febr. 19. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!