Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Alacsony szisztolés érték...

Alacsony szisztolés érték ellen mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor 110-120 között van, de nem egyszer tapasztaltam már, hogy 110 alatti. Magamnak szoktam mérni, próbálom helyesen, szóval nem hiszem mérési hiba. Sokszor vagyok fáradt, kedvtelen, motiválatlan (elvileg ezek mind lehetnek az alacsony vérnyomás tünetei). Már másfél éve szedek napi fél nebivol tartalmű gyógyszert, de szeretném ezt elhagyni, ezért már 1 hete napi 4x mérem és majd szeretném elvinni az eredményeket a háziorvosomnak. A nebivololt magas pulzusra kaptam. Valami tipp mivel tudnám a szisztolés értékemet feltornászni az optimális tartományba?
2017. febr. 21. 10:18
 1/5 A kérdező kommentje:
23 F
2017. febr. 21. 10:18
 2/5 anonim ***** válasza:
Sok sport, intenzív mozgás a szabadban
2017. febr. 21. 10:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Én a otthon szoktam szobabiciklizni. Igaz már kb 2 hete nem csináltam derékfájdalom illetve torok betegség miatt.
2017. febr. 21. 11:03
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha mėg aktuális: nekem a vízhajtó hatás ú szerek a vér sűrítésével felvitték. Elsőre kevesebb folyadék ivást, másodszorra főtt kukoricát javaslok, harmadszorra vízhajtó teãt, negyedszerre ( de gondolom, ez ráér hatvanévesen) aliexpress.com, Hurbolism Secret Formula sorozatból a potenciafokozót. 5g, hetente egyszer öt hétig extrém hatású, 140->190, diasztolés marad, vér sűrűbb lesz. Mindent csak fokozatosan, utolsó igen erős. Lehet, hogy egyszerűen csak sok folyadékot iszol abban a hiszemben, hogy az növeli a vérnyomást, és pont fordítva hat, hígítja a vért és könnyíti a szív munkáját, azaz csökkenti a vérnyomást. Olvass utána.
2018. júl. 27. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Aktuális, de már concor cort szedek. Rengeteg folyadékot iszok egyébként. Szerencsére a fáradtságot, tompaságot már nem érzem annyira, de a vérnyomás értékek megmaradtak.
2018. okt. 14. 17:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!