Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mitől fájhat mindkét vállam...

Mitől fájhat mindkét vállam már egy hete?

Figyelt kérdés
Oldalt alszom, de évek óta így van, és már amikor felkelek, akkor is fájnak.

2017. febr. 22. 11:28
 1/6 anonim ***** válasza:
Pillanat, belenézek a kristálygömbömbe 🔮 és már mondom is a választ. Mert én nagyon jól rá tudok érezni így neten át, hogy kinek milyen szervi panaszai vannak. Te is?
2017. febr. 22. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

Tippet lehet adni, nem kell gúnyolódni. Ha csak az egyik vállamról lenne szó, mondhatnám, hogy pl. húzódás vagy ízület, de egyszerre mindkét oldalon, ugyanakkor kialakulva kicsit meredek volna.

Ha valakinek volt esetleg ehhez hasonló tapasztalata, az is hozzá tud szólni, hogy neki mitől volt, vagy mennyi ideig.

2017. febr. 22. 15:15
 3/6 anonim ***** válasza:

Hát igen nekem szinte gyermekkorban kezdődött, aztán egyszer elmentem egy olyan hőkamerás javasasszonyhoz. El volt hűlve, hogy ilyent még Ő sem látott. A felső testem sötétvörösen szinte izzott a kamerában. Tehát töle sem tudtzam meg többet. Közben gyermekkorom óta gombócérzés volt a torkomban, ami már erős refluxot is eredményezett. Aztán, valamikor régebben rekeszizom sérvet is diagnosztizáltak, amit az akkori orvos úgy magyarázott, hogy a gyomorszájam nem záródik össze rendesen, ezért a gyomortartalom folyton a nyelőcsövet feszegeti.

Aztán néhány éve történt velem valami, amit itt most nem mesélnék el, ekkor megszűnt a gombóc a torkom alatt, a nyelőcsövem kitisztult, ezzel egyidősben a vállfájásom is abbamaradt.

De vigyázz ez még csak a kezdet! Később az egész mellkasod, a derekad, a medencéd is fog fájni, ha nem teszel semmit ellene! Az agyon szakosodott orvosoknak lövésük sincs hogy mi miért van.

2017. febr. 22. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Minden rendben a családdal? Lehet, hogy túl nagy teher van a válladon.
2017. febr. 22. 20:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Kedves hármas válaszoló, aligha hinném, hogy ez ugyanaz az eset, mint a tiéd, de jó, hogy ilyen szépen rendbe jöttél. :)


Utolsó válaszoló: hát van éppen stresszfaktor. :(

2017. febr. 23. 18:08
 6/6 anonim ***** válasza:
Persze! Tudom, hogy nem ugyan az az eset. Én csak arra akarlak rávezetni, hogy a stresszes ember sem ok nélkül stresszel! Ha valami folyton szorítja az ember torkát, akkor világos hogy ideges lesz. A reumatológia és a pszichiátria is egy-egy agyon szakosított tudomány. Ennyire szakosodva látszólag semmi közük egymáshoz, de valójában mindegyiknek egy az alapja.
2017. febr. 24. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!