Kezdőoldal » Egészség » Egyéb kérdések » Mitől fájhat mindkét térdem?...

Mitől fájhat mindkét térdem? Esetleg a térdszorító használhat? 14/l

Figyelt kérdés
Előző tanévben kézilabdáztam, de már abbahagytam. Azóta is szeretek sportolni, hobbiból szoktam focizni meg kosarazni. Ha túlterhelem akkor eléggé szokott fájni, de van úgy hogy csak megyek és egyszer csak megfájdul. Bár az utóbbi eset van úgy, hogy egy fél percig sem tart. Ha ülök és felállok vagy lépcsőzök akkor néha szokott ropogni is. Ha leguggolok és felállok úgy mindig ropog. Tesi órákon nem bírja a terhelés, volt ár olyan hogy padoztunk és elestem mert nem bírtam felhúzni a lábamat. Reggelente amikor felkelek mindig úgy érzem mintha lenne benne egy nagy görcs, meg néha napközben is, de aztán elmúlik.

2015. júl. 16. 13:42
 1/2 A kérdező kommentje:
Egyébként nem szokott mindig fájni. Csak ha rájön, meg ha fekszek úgy nem fáj csak ha mozgok.
2015. júl. 16. 15:59
 2/2 anonim válasza:
ezt neked itt senki nem tudja diagnosztizálni hacsak nem orvos. javaslom h menj el valami ortopéd dokihoz megnézi ő ért hozzá és vagy kapsz valami kencét vagy ki tudja. a térdropogás alapvetően nem probléma nekem is ropog de makk egészséges vagyok. a térdszorítót én nem javasolnám szerintem hülyeség semmit nem használ hacsak nem a porcod vált le és le kell fogni. nemtudom h milyen a testalkatod felépítésed vagy hogy milyen erősek a csontjaid de lehet h a súlyodból adódóan fájsz. a sportok amiket felsoroltál alapvetően eléggé terhelik a térdet tehát nem csoda h vannak gondjaid amúgy. menj el dokihoz ott tuti lapsz konkrét segítséget :)
2015. júl. 21. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!