Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Anyajegyet leakarom vetetni,...

Anyajegyet leakarom vetetni, nagyon zavar? (ez am felkialtojel)

Figyelt kérdés
Szoval van rajtam a nyakamon es a kezemen egy jo nagy anyajegy a hatamon tele van (10db) de ilyen 0,5cm esek szoval nagyon nagyok:( es a kezemrol meg a nyakamrol le akarom szedetni (16,5 eves vok) anya viszont nem engedi,mert mar voltunk tavaly dokinal es mondta hogy meg fejlodok es ronda lenne a sebhely es h jojjek vissza 18evesdn de en ezekkel nem tudok elni! Utalom oket nyaron mindig takargatom a kezemen levot:( strandra sem megyek a hatamon miatt levokkel.Ha igy telen is kilatszik a polom alol rogton megkerdezik miaz a kezemen annyira utalom:((( volt msr olyan h azthittek hogx egy légy es le akarták csapni xd :/ ja es nyaralni is emiatt nem megyek mert erzem hogx mindenki engem nezne,oke oke tudom mason is van.De rajtam fuhh nagyon utalom,anyanak tegnap ezt elmondtam es elegge ideges lett h emiatt nem nyaralok meg kb nem elvezem a nyarat es remelem gobdoljodik rajta h levetessuk nyar elott még! Engem nem erdekel mekkora sebhely marad ott inkabb az mint ez a borzalom.Es a sebeket meg nagyjabol szeretem is (nemtudom miert jol mutat) persze nem mindet:D hasonlo tapasztalat? esetleg velemeny?
2017. febr. 22. 22:23
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
Lézerrel szépen lelehet szedetni és nem lesz olyan csúnya mint szikével.
2017. febr. 22. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Amúgy meg ő lelehet szedetni a sebészeten is nyugodtan mond meg anyudnak hogy korlátoz az életedben mert zavar téged.
2017. febr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim válasza:
Egyik ismerosom levetette labarol. Utana elrakosodott neki, o pedig meghalt.
2017. febr. 22. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 realrapneverdie válasza:
Nem vagy egyedul:) nekem a hasamon van egy es utalok furdoruhaba lenni,inkabb poloba furdok vagy pedig takargatom..betegesen zavar. 1 max 2 ember tud rola,senki elott nem oltozok at ... es az en anyumnak is ugyanez a velemenye mint a tiednek.. szoval egy cipobe jarunk :SS 17/L
2017. febr. 23. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

utso valaszolo:(( basszuus amugy nekem is csak 2legjobb baratom tudja.Az a rossz hogy meg mivel mingy 17lrszek egy evet kell varnom😔😔..azaz azt jelenti hogx meg ezen a nyaron sem strandolhatok:( annyira rossz erzes

de ma anya felhozta a temat es lehet majd hajlik a dolog fele hogy legalabb azt a kettot ami kilatszik leszedessuk

2017. febr. 23. 17:09
 6/14 A kérdező kommentje:
marmint ketto tud arrol hogy zavar
2017. febr. 23. 17:09
 7/14 realrapneverdie válasza:
Egyebkent ha jol tudom akkor 18 ev alatt ingyenes.. te tudsz errol valamit h mennyibe kerul?
2017. márc. 1. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Egyenkent 5000 asszem..Tolem aztan lehetne 10K is kifizetnem csak szabaduljak ezektol meg:(
2017. márc. 1. 18:25
 9/14 realrapneverdie válasza:
Ezzel enis igy vagyok:(
2017. márc. 10. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 realrapneverdie válasza:
Na mi a helyzet,sikerult megszabadulni tőlük?
2018. febr. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!