Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Egész nap pörgök, ez normális?

BlodDrunk kérdése:

Egész nap pörgök, ez normális?

Figyelt kérdés

Szóval 20 éves férfi vagyok,de annyi energiám van,hogy kitudnák futni a világból sokszor,ez pedig az alvásomra is kihat,átlag 4-6órát alszok,de néha ami aggaszt egész este fent vagyok és egyáltalán nem vagyok fáradt aztán másnap este megint tudok aludni,ez így hetente egyszer előfordul.


Aktívan sportolok minden nap,dolgozok 8órában,tanulok,hétvégente szinte végig bulizás,koncert vagy valami szóval egy perc üresjáratom sincs a napomba.

Egészséges táplálkozás megvan,kávét napi 1-et iszok csak,más koffein tartalmú cuccot pedig egyáltalán nem.


Dokinál voltam vettek vért stb rutin vizsgálatok azt mondta semmi bajom nincs.


Valakinek esetleg volt hasonló tapasztalata vagy találkozott ilyennel?



2017. márc. 9. 05:32
 1/3 anonim ***** válasza:
Én csak azt tudom, hogy az ilyenek szoktak munkamániások is lenni később, majd 48 évesen infarktust kapni.
2017. márc. 9. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Bocs, de nem ki tudnák, hanem ki tudnék, és három szóba írva, valamint nem iszok, hanem iszom, mert ikes ige, de nem ez a válaszom, hanem azt kérdezném, megnézték-e a TSH eredményedet, vagyis a pajzsmirigyedet. Nincs véletlenül pajzsmirigy túlműködésed?
2017. márc. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Nekem is a pajzsmirigy jutott eszembe.
2017. márc. 11. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!