Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Egyik nap csak feküdnék egész...

Egyik nap csak feküdnék egész nap, másik nap pörgök ezerrel. Ugye ez normális így az elején?

Figyelt kérdés

4+4 vagyok. Eddig alig bírtam felkelni, annyira fáradt voltam minden nap.

Ma viszont le nem tudok ülni, úgy pörgök.

Nálatok is így volt??

Ugye ez normális?


2012. ápr. 2. 20:37
 1/4 anonim ***** válasza:

Én sajnos a pörgésből kimaradtam. Pedig lenne mit. 2 gyerek, háztartás, munka, alig vonszoltam magam. És vonszolom, de már csak 5-6 hét. :o)

Amúgy normális, boldog babavárást!

2012. ápr. 2. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi, neked gyors és könnyű szülést kívánok! :)
2012. ápr. 2. 20:53
 3/4 anonim ***** válasza:

Szia! Én egyfolytában aludtam volna ekkor. Ez is lett édesanyámnak feltűnő. :D

Most "állandóan" fel vagyok, hajnalban a plafont lesem. A vőlegényem már kivan miattam, nem érti miért nem tudok aludni! :)

16+4 hkm

2012. ápr. 2. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Terhessegem elejen a rosszul letektol csak aludtam ,.de a vege fele meg mindig takaritottam volna ,.parom szolt ram mindig hogy pihenjek mar egy kicsit :)de voltak napok amikor megmozdulni is lusta voltam,.ugyhogy csak nyugi ez teljesen normalis :)csak nehezet ne emelj !Boldog baba varast :)
2012. ápr. 2. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!