Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Hanyatt fekve, vízszintesen...

Hanyatt fekve, vízszintesen majd szétrobban a fejem, mitől?

Figyelt kérdés
Ha sík felületen hanyatt fekszem, akkor olyan, mintha elkezdene jönni a vér a fejembe, és szét akarna durranni. Mintha nyomnák szétfelé. Az ágyban nem, ahol a fejem alatt van egy párna, vagy nem teljesen vízszintben van, de amikor mondjuk a gyerekemmel a szőnyegen játszok, és a hátamon fekszem, akkor a egyszerűen mintha kezdene megtelni valamivel és szét akar durranni. Mi lehet ennek az oka?

2017. márc. 11. 18:48
 1/3 anonim ***** válasza:

Csak tippelek

1. Bele tódul a vér. Ezért

2. Vagy magas a vérnyomásod ( ebben az esetben kicsit magasabb párnát kell választani alvásnál, nálam is ez van)

2017. márc. 11. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez az, alvásnál nincs gond, ha nem a földön van a fejem, hanem akár 2 centit is emelve, akkor nincs probléma.


Először én is a vérnyomásra gyanakodtam, de az 120-130/70 körül szokott lenni. A pulzusom 95, de az mindig ennyi, szóval nem tudom mi a baj.


Lehet a +20kb túlsúly, de már régóta ennyi van rajtam sajnos.

2017. márc. 11. 19:38
 3/3 anonim ***** válasza:
Nyaki gerinc. Most szembesültem vele milyen pocsék állapotban van az enyém. Erre kevesen gondolnak fejfájáskor.
2017. márc. 12. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!