Kezdőoldal » Egészség » Általános közérzet » Mostanában sokszor nem érzem...

Mostanában sokszor nem érzem magam túl jól a testemben, miért lehet ez?

Figyelt kérdés

Nem tudom szavakkal teljesen pontosan leírni hogy mi a bajom, ez lenne a gond akkor is ha elmennék orvoshoz, össze-vissza hablatyolnék csak mert nem tudom jól szavakba önteni.

Annyit tudok, hogy mostanában kicsit fáradékonyabb és gyengébb vagyok mint régebben, könnyebben elálmosodok. Néha a mellkasomban és a fejemben érzek valami enyhe, furcsa érzést, vérnyomást és pulzust azt gyakran mérek és eddig még mindig jók voltak az értékek. Még akkor is, amikor furcsán érzem magam. Néha kicsit a látásom is furcsa, meg úgy az egész közérzetem. Van, hogy elkezd rázni a hideg anélkül hogy hőemelkedésem, lázam lenne. Utóbbi hónapokban van ez, előtte egyáltalán nem volt. Pszichiáterhez járok akitől kaptam nyugtatót, Xanaxot, ha abból beveszek egyet amikor nem vagyok jól, az segít átmenetileg, elmúlnak a panaszaim. De ugye ez nem mehet a végtelenségig nem élhetek Xanaxon, a másik meg hogy mi van ha ez mégis valami testi probléma és nem lelki.


Úgy érzem tönkrementem mind lelkileg, mind testileg, valahogy nem tudok már ebben a testben boldog lenni. És napiszinten rettegésben tart mostanában a gondolat, hogy ennek a vége az lesz, hogy az egyelőre enyhe érzések jól bedurvulnak, és egy nap a mentő visz majd el. És néha meg azt kívánom bárcsak leállna a szívem hirtelen, és minden szenvedés nélkül meghalhatnék


21/F


2017. márc. 12. 16:43
 1/1 anonim ***** válasza:
Vérvételen voltál? Fontos lenne, mert lehet ez akár például vérszegénység is, az is csinálhat hasonló tüneteket, de persze nem veszélyes, csak kellemetlen.Lehet vitaminhiány is, pajzsmirigy probléma, stb...Nagyon haragszom, mikor az orvos egyből nyugtatót ír! Ha nem tudja pontosan, mi a baja a betegnek, egyből nyugtató! Antidepresszáns.Ez a legegyszerűbb.Persze lehet stressztől is, nem kizárt, de arra is vannak természetesebb megoldások, nem a dilibogyó.Na meg évszakváltás van!! Itt a tavaszi fáradtság, amit szintén a vitaminok hiánya okoz, meg a tartós napfényhiány.Lehet, hogy ha futnál odakint naponta egy kört, jobb lenne.
2017. márc. 12. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!